انجام پایان نامه با استادپژوهش

موسسه بین المللی علمی پژوهشی استاد پژوهش در زمینه انجام کارهای تحقیقاتی به دانشجویان، پژوهشگران و سازمان ها یاری می رساند.

تماس با استادپژوهش

مشاوره و انجام پایان نامه توسط اساتید و اعضای هیئت علمی دانشگاه ها در مقطع ارشد و دکتری

(به صورت تضمینی)

شماره تماس : 09356661302

ثبت درخواست انجام پایان نامه توسط تیم متخصص استاد پژوهش

انجام پایان نامه تمامی رشته ها

چرا استاد پژوهش به عنوان بهترین موسسه پژوهشی در زمینه انجام پروژه و پایان نامه شناخته شده است؟ چه مزایایی، این موسسه را از سایر موسسات پژوهشی متمایز می کند؟ آیا در موسسه استاد پژوهش، به اعتماد دانشجویان پاسخ داده می شود؟ آیا انجام پروژه توسط کارشناس همان رشته انجام می شود؟ برای آشنایی بیشتر با موسسه پژوهشی استاد پژوهش با ما همراه شوید …

از جمله خدمات موسسه پژوهشی استاد پژوهش در انجام پروژه های دانشجویی و پایان نامه، پشتیبانی و پاسخگویی همه روزه آنها و نیز همکاری این موسسه با اساتید با تجربه در زمینه تهیه پایان نامه در رشته های مختلف و همچنین ارائه توضیحات لازم برای روز دفاع و پیگیری برای انجام اصلاحات احتمالی پایان نامه می باشد. این موسسه از پیشنهاد عنوان گرفته تا نگارش پروپوزال و تهیه فصول پایان نامه و انجام شبیه سازی،  همراه دانشجویان هستند. پکیج آموزشی آنها شامل پاورپوینت روز دفاع و فایل صوتی توضیحات پایان نامه توسط کارشناس مربوطه و سوالات احتمالی داورها می باشد که در صورت تمایل دانشجو به ایشان ارائه می گردد.

با توجه به کیفیت کار ، نوآوری در پایان نامه و استفاده از مقالات مرتبط و بروز در پایان نامه، معمولا چندین مقاله از پایان نامه ها استخراج می گردد. موسسه استاد پژوهش برای انجام تمامی رشته ها و گرایش ها از دانش و تجربه ی اساتید همان رشته ها کمک می گیرد تا پایان نامه ای تخصصی و درخور همان رشته ارائه دهند. ما به اعتماد دانشجویان پاسخ مثبت می دهیم و معتقدیم دانشجویان سرمایه های کشور هستند و بایستی در زمینه علمی همراهی و پشتیبانی شوند.

آیا به دنبال موسسه ای برای مشاوره انجام پایان نامه  هستید؟ موسسه استاد پژوهش یکی از حرفه ای ترین و قدیمی ترین موسسه های مشاوره انجام پایان نامه در تهران است و تاکنون صدها پایان‌نامه با از انتخاب موضوع تا دفاع موفق یاری کرده است.

 

 

موسسه استاد پژوهش با 12 سال سابقه در زمینه انجام پایان نامه ارشد و دکتری دارای چندین ویژگی حاِئز اهمیت در زمینه انجام پایان نامه میباشد:

1- ضمانت انجام کامل پایان نامه تا انتها

2- ضمانت انجام کامل اصلاحیه های احتمالی

3- ضمانت کسب تاییدیه استاد راهنما

4- ضمانت عدم تغییر مبلغ قرارداد تا انتهای کار

5- ضمانت استخراج و چاپ مقاله از پایان نامه های انجامی

6- ضمانت تحویل کار در زمان مشخص شده قرارداد

7- ضمانت پایبندی به تمامی بندهای قراردادی

8- ضمانت ساخت پاورپوینت دفاع

9- ضمانت تحویل پکیج ویژه جلسه دفاع

10- ضمانت درصد همانندجویی

11- ضمانت تحویل کار یونیک و بدون اما اگر..

انجام پایان نامه  :

انجام پایان نامه در موسسه استاد پژوهش به صورت کاملاً تخصصی توسط اساتید و اعضای هیئت علمی دانشگاه‌های معتبر کشور انجام می‌پذیرد نحوه انجام کار به این شکل است که ابتدا حوزه و موضوع مورد نظر استا راهنما دانشجو به صورت کامل ودقیق توسط پژوهشگران موسسه  در ژورنال‌های معتبر و به روز دنیا بررسی شده و عنوان یونیک اختصاصی برای دانشجو با جزئیات استخراج می‌گردد .

معمولاً ۱ تا ۳ عنوان برای دانشجو در حوزه‌های مورد نظر استاد برگزیده می‌شود تا بعد از تایید آن توسط استاد راهنما نگارش پروپوزال آغاز گردد .

نگارش پروپوزال یکی از مهمترین قسمت‌ها و مراحل انجام پایان نامه می‌باشد از آنجا که هر ادعا و هر نکته‌ای که در پروپوزال مطرح می‌گردد باید وحتماً در پایان نامه لحاظ شود بنابراین توصیه اکیدا می‌شود که دانشجوهای محترم برای نگارش پروپوزال دقت‌های لازمه را مبذول بدارند .

مخصوصاً برای تحقیق و یا انجام شبیه سازی‌ها و کدنویسی‌ها نرم‌افزارهای مربوط همگی باید به دقت در پروپوزال نوشته شود .

استاد پژوهش برای انجام پایان نامه دقت بسیار زیادی در نگارش پروپوزال دارد تا در مراحل بعدی دانشجو با مشکل مواجه نشود .

بعد از تصویب پروپوزال و تایید آن توسط استاد راهنما و شورای دانشگاه نگارش فصول پایان نامه مرحله به مرحله انجام می‌پذیرد .

در مرحله اول فصل اول و دوم نگارش شده در مرحله بعد فصل سوم که در واقع کانتریبیوشن و نوآوری کار هست مشخص می‌گردد نکته مهم برای فصل سوم مشخص شدن دقیق نحوه انجام فصل چهارم می‌باشد تا بعد از تایید دقیق و کامل استاد راهنما مشکلی برای فصل چهارم پیش نیاید گاهاً مشاهده شده که فصل سوم‌های نیمه توسط اساتید تایید شده و دانشجو در فصل ۴ و ۵ با مشکلات عدیده‌ای مواجه می‌شود راهکار مجموعه استاد پژوهش نگارش فصل سوم دقیق با جزئیات کامل می‌باشد.تا بعد از آن برای انجام فصل ۴ و ۵ هیچ مشکلی نباشد و به راحتی تایید شود

نکته بعدی که در انجام پایان نامه در استاد پژوهش به آن دقت زیادی می‌گردد استخراج مقاله است همانطور که می‌دانید برای دفاع  دکترا یا کارشناسی ارشد نگارش و سابمیت و پابلیش مقاله با توجه به در نظر گرفتن 2 نمره دفاع نیاز است.

ما در استاد پژوهش این ضمانت را به دانشجوهای محترم می‌دهیم که در انجام پایان نامه آنها یک یا دو مقاله حداقل قابل استخراج باشد .

تا از این بابت هم خیال دانشجو از کیفیت کار انجام شده و کپی نبودن کار راحت گردد و همینطور در صورت نیاز به ادامه تحصیل و یا اپلای در خارج کشور از مقالات استخراجی و سابمیت و اکسپت شده بتواند استفاده کند.

انتخاب یک موسسه برای انجام پایان نامه باید با دقت بالایی انجام شود در انتخاب موسسه انجام پایان نامه باید به موارد زیر توجه نمود:

1 . سابقه انجام پایان نامه در موسسه مربوطه

2 . بیوگرافی و سابقه و تحصیلات اساتید انجام دهنده پایان نامه

3 . پاسخدهی سریع کارشناسها در پاسخ به سوالات دانشجویان

4 . کیفیت انجام پایان نامه توسط محققین مربوطه

5 . ارسال به موقع فایل‌های پایان‌نامه

6 . انجام پایان نامه به صورت تخصصی

برای انجام پایان نامه، موسسه استاد پژوهش با حضور اساتید برتر کشور آماده ارائه بهترین خدمات به دانشجویان عزیز می‌باشد موسسه استاد پژوهش با انجام پایان نامه با دقت و حساسیت بالا در خدمت دانشجویان از تمامی شهرهای ایران است.

انجام پایان نامه برای دانشجویان امری بسیار مهم و ضروری است.

انجام پایان نامه چند مرحله دارد : اول مرحله انتخاب موضوع میباشد بعد از تصویب موضوع  زمان نگارش پروپوزال است پس از تائید پروپوزال توسط شورای دانشگاه بهترین فرصت برای شروع فصول پایان نامه است که بر اساس شیوه نامه مختص دانشگاه های محتلف سراسر ایران نوشته و تحویل دانشجو میشود .

 

انجام پایان نامه کارشناسی با تضمین کیفیت

انجام پایان نامه کارشناسی یا همان لیسانس نیز مستلزم دقت بالا در نگارش می‌باشد برای انجام پایان نامه کارشناسی هم می‌توانیم آموزش ببینیم هم می‌توانیم از اساتید برتر حاضر در موسسه استاد پژوهش کمک بگیریم.

هر دانشگاه اعم از دولتی ، آزاد ،  پیام نور ، علمی کاربردی و غیر انتفاعی فرمت بندی‌های خاص خود را برای انجام پایان نامه کارشناسی دارد محققین مربوطه با توجه به اطلاعاتی که از دانشجو دریافت میکنند کار نگارش پایان نامه را شروع میکنند . 

دانشجو باید از صحت اطلاعات و داده‌های خود مطمئن باشد تا بتواند دیتاهای درستی به کارشناس یا محقق برای انجام پایان نامه کارشناسی با کیفیت بالا بدهد.

انجام پایان نامه کارشناسی برای دانشجویان حائز اهمیت میباشد .

عوامل زیر باعث ایجاد یک پایان نامه خوب می شود:

 

هدف روشن ومنطقی، ساختار دقیق طرح بندی ، استفاده از اصطلاحات، استدلال قابل فهم و قابل قبول (از طریق استدلال، مراجع، عینیت و غیره) صحت محتوایی و رویکرد سیستماتیک و پرسش انتقادی از نتایج

ارائه جالب حقایق (همچنین از طریق تصاویر خوب و غیره)

بازگشت به فهرست مطالب

بهتر است از الگوهای Word و LaTeX ارائه شده استفاده کنید.

 

 پایان نامه باید بر اساس ساختار زیر نوشته شود:

عنوان صفحه با مطالب زیر: نام دانشگاه/دانشکده/موسسه/گروه، نام استاد دانشگاه، نوع کار، موضوع، نام خودتان، تاریخ و محل تولد، نام استاد راهنما، تاریخ ارسال

شرح وظیفه: متن شرح وظایف را بدون تغییر و به طور کامل تحویل بگیرید.

خلاصه/ چکیده (هر کدام نیم صفحه): باید به تنهایی و یک نمای کلی از کل کار (شامل نتایج) ارائه کند. از استفاده و معرفی اختصارات خودداری کنید! بدون ارجاع به بخش هایی از کار!

فهرست مطالب: فهرستی عمیق

دایرکتوری نماد / فرمول / مخفف (اختیاری): نمادها و اصطلاحات استفاده شده را می توان در اینجا در یک مکان جمع آوری کرد.

متن واقعی کار: فصل اول (مقدمه) از اینجا شروع می شود و شماره گذاری صفحات. فصل ها به صورت اعشاری شماره گذاری می شوند (از 4 سطح ساختار بیشتر استفاده نکنید)

کتابشناسی – فهرست کتب

فهرست ارقام (اختیاری)

فهرست جداول (اختیاری)

واژه نامه (اختیاری)

پیوست (اختیاری، شماره گذاری الفبایی فصل ها)

 

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد

انجام پایان نامه ارشد یکی از مهم‌ترین بخش‌های تحصیل در مقطع کارشناسی‌ارشد یا فوق لیسانس است. تقریبا تمامی دانشجویان در رشته‌های مختلف علوم انسانی، فنی، علوم پایه، فنی مهندسی و غیره برای انجام این کار استرس داشته و دلیل این هم دشواری بیش از حد این موضوع است. از طرف دیگر بسیاری از این دانشجویان به دلیل بالا رفتن سن و همچنین اشتغال به کار قادر به شخصه قادر به انجام این کار نبوده و در نتیجه باید این موضوع را به یک موسسه  پژوهشی سپرده تا کار آنها را انجام دهد. انجام این کار با توجه به پیچیدگی های زیادی که دارد ممکن است دانشجو را دچار سر درگمی‌نموده و همین امر موجبات صرف انرژی زیادی را فراهم می‌کند. یکی از موسسات معتبر در این زمینه موسسه پژوهشی استاد پژوهش است که دارای تجربه چندین ساله در این زمینه بوده و با انجام دادن پایان نامه های مختلف دانشجویی و نتایج درخشان ناشی از این کار، توانسته است که نظر بسیاری از این افراد مشغول به تحصیل را به خود جلب نماید.

 

نحوه درخواست انجام پایان نامه کارشناسی ارشد

نحوه انجام درخواست پایاننامه کارشناسی ارشد در سایت استاد پژوهش به روشهای مختلفی همچون ثبت سفارش، ارسال پیام مستقیم از طریق تلگرام، همچنین  واتساپ،تماس مستقیم و همچنین تماس با شماره تلفن‌های موجود در سایت امکان پذیر است. برای ثبت سفارش بر روی سایت تنها کافیست که کاربر مشخصات خود را در جدول مربوطه وارد کرده و منتظر تماس کارشناسان فنی ما در این مورد باشد.این کارشناسان در اسرع وقت با کاربر تماس گرفته و با پرسیدن چندین سوال و بررسی شرایط وی اقدام به شروع کار کرده و به این ترتیب مقدمات نوشتن و انجام پایان نامه شروع خواهد شد. در این مورد دانشجو تنها لازم است  تاییدیه موضوع مورد نظر را گرفته و سپس درخواست نوشتن پروپوزال را  بنماید. کارشناسان استاد پژوهش بعد از انتخاب موضوع،در اسرع وقت با پژوهشگر موجود در رشته مورد نظر تماس گرفته و با اعلام موضوع، وی اقدام به نوشتن پروپوزال دانشجو خواهد کرد. بعد از تایید پروپزال از طرف دانشگاه،پژوهشگر فصل یک پایان نامه را برای وی نوشته و از طریق کارشناس مورد نظر برای کاربر ارسال می‌کند. دانشجو ابتدا خود فصل اول را خوانده و در صورت مشاهده موضوع و یا داشتن یک سوال از طریق کارشناس با پژوهشگر هماهنگ کرده تا در سریع ترین زمان ممکن مشکل وی حل کردد. دانشجو بعد از این مرحله فصل اول را نزد استاد برده و با تایید آن توسط استاد، به کارشناسان اطلاع داده تا نوشتن فصل‌دوم وی شروع شود. فصل دوم پایان نامه شامل مقدمه،تاریخچه تحقیق و غیره بوده است. این فصل در پایان نامه اهمیت زیادی دارد و در صورت عدم تایید استاد، ممکن است زمان زیادی را از دانشجو بگیرد. برای همین موضوع کاربر یا دانشجوی مورد نظر باید در این مورد به دقت و با اگاهی عمل کرده تا کار وی بدون مشکل پیش برود.مرحله بعدی در انجام پایان نامه کارشناسی ارشد فصل‌سوم ان است. در فصل سوم شامل مقدمه،نوع پژوهش،تحقیق بنیادی،تحقیق کاربردی،جامعه،مورد مطالعه،نمونه مورد مطالعه،معرفی ابزار جمع آوری داده ها،معرفی آزمون­ های مورد استفاده،تحلیل داده ­ها و تجزیه و تحلیل کمی و کیفی است. در این مرحله محققان ما با استفاده از دیتای موجود در سایت‌های دولتی و یا سازمان‌های مرتبط با آن ابتدا شروع به دریافت آمارهای مربوطه کرده و با استفاده از برنامه‌هایی همچن SPSS و یا سایر برنامه‌های پژوهشی دیگر اقدام به تجربه و تحیلی ان می‌نمایند. این مرحله به عنوان پایه یک پایان‌نامه بوده و اگر به درستی انجام نشود ممکن است کل پایان‌نامه توسط دانشگاه رذ شده و کاربر برای این مورد باید دوباره و ار اول اقدام به این کار نماید.

مرحله بعدی در نوشتن یک پایان نامه حرفه‌ای فصل چهارم آن است. در این فصل محقق ما اقدام له تجزیه و تحلیل و بررسی تمامی دیتای فصل سوم کرده و با بررسی دقیق این دیتا آنها را برای مخاطب خود توضیح می‌هد. برای همین موضوع بسیاری از دانشجویانی که خود اقدام به نوشتن یک پایان نامه می‌کنند در این فصل گیر افتاده و مجبور به تحویل آن به موسسات مربوطه می‌کنند. این موسسات نیز ممکن است با توجه به اینکه از ابتدا در جریان آن نبوده‌اند آن را به درستی انجام نداده و در نتیجه کار به صورت ناقص انجام شود. البته محققان و پژوهشگران  موسسه استاد پژوهش در تمامی مراحل همراه دانشجویان بوده و حاضر به تقبل  و انجام تمامی مراحل انجام یک پایان‌نامه برای دانشجویان با کمترین هزینه هستند. در ادامه فصل چهارم پژوهشکر با استفاده از ذهن استنباطی خود تمامی داده‌های مربوطه را به صورت کامل بررسی کرده و به صورت کامل بر روی کاغذ می‌آورد. نحوه کارکرد محقق در فصل‌چهارم نشان از میزان مهارت وی در تحقیق است و اگر این فصل با کیفیت و دقت بالا نوشته شود. دانشجو اطمینان خاطر پیدا می‌کند که محقق مربوط در کار خود تخصص بالایی دارد. مرحله بعدی در این مورد نوشتن فصل پنجم توسط توسط محققان موسسه پژوهشی استاد پژوهش است.در این مورد محققان ما دیتای کلی و کامل پایان‌نامه را به صورت خلاصه وار نوشته و به این ترتیب با تحویل آن به دانشجو به وی نحوه ارائه و دفاع را نیز اطلاع داده و انجام پایان‌نامه ارشد وی به اتمام می‌رسد. انجام یک پایان‌نامه حرفه‌ای را به ما بسپارید.

 

نوشتن و انجام پایان نامه های دانشجویی کارشناسی ارشد با توجه اهمیت و همچنین زمان زیادی که لازم دارد باید توسط افراد متخصص و همچنین موسسه‌های پژوهشی مورد اعتماد نوشته شود تا به راحتی تایید گردد. متاسفانه دلیل عدم وجود یک قانون برای جلوگیری از تاسیس این موسسات برخی از شرکت‌ها با دریافت پول کار شما را به درستی انجام نداده و در نتیجه ممکن است زمان انجام پایان نامه شما دچار تاخیر زیاد گردد.

 

 موسسه پژوهشی استاد پژوهش به دلیل صداقت و اعتماد زیادی که دارد تا کنون توانسته است بیش از هزاران پایان‌نامه را نوشته و این کار را با کمترین هزینه و با بیشترین دقت به نتیجه برساند. اگر شما نیز برای انجام کار خود نیاز به یک نویسنده حرفه‌ای داشته و از اعتماد به موسسات مختلف ترس دارید کافیست هم اکنون با ما تماس گرفته تا کار انجام پایان نامه شما در اسرع وقت و با بالاترین کیفیت انجام شود.

هنگام فارغ التحصیل شدن یکی از مراحل مورد نیاز انجام پایان نامه کارشناسی ارشد است  پایان نامه کارشناسی ارشد یکی از مهم‌ترین بخش‌های تحصیل هر دانشجو می‌باشد که میتواند سرنوشت ساز باشد .

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد نیاز به تحقیقات گستره و پژوهشی دارد . در انجام پایان نامه کارشناسی ارشد باید مهارت بالایی داشت که بتوانیم یک پایان نامه با محتوایی مناسب و تخصصی نگارش کنیم .

اساتید حاذق حاضر در موسسه استاد پژوهش با بیش از سالها تجربه در امور انجام پایان نامه کارشناسی ارشد در کمترین زمان ممکن و بالاترین کیفیت در حال نگارش برای هموطنان کشورمان میباشند .

ما این اطمینان را به شما دانشجویان محترم میدهیم که انجام پایان نامه کارشناسی ارشد با ما بهترین انتخاب شما خواهد بود . 

زمانی که انجام پایان نامه کارشناسی ارشد شما توسط محققین مجموعه آماده و به اتمام رسید تمامی فایل های پایان نامه به همراه خروجی های نرم افزار هم به صورت WORD  هم PDF به همراه توضیحات لازم جهت دفاع و توضیح شبیه سازی ها و مدلسازی ها ارسال میگردد.

دانشجویان میتوانند برای ارتباط با محقق خود با موسسه تماس حاصل نموده  و با ایشان در مورد سوالات پایان نامه خود صحبت کنند.

همچنین امکان پشتیبانی بعد از دفاع برای دانشجویان وجود دارد که دانشجویان با آرامش خاطر بیشتری جلسه دفاع خود را برگزار کنند . 

 

 

یکی از مراحل اصلی انجام پایان نامه دکتری، تعیین موضوع مناسب است.

موسسه استاد پژوهش به دانشجویان کمک می‌کند تا یک موضوع مناسب و مرتبط با رشته تحصیلی خود انتخاب کنند.

این انتخاب موضوع اساسی‌ترین قدم در پایان نامه است و از اهمیت بالایی برخوردار است.

بعد از تعیین موضوع، دانشجویان نیاز به تحقیق و جمع‌‌آوری اطلاعات دارند.

موسسه استاد پژوهش به دانشجویان روش‌های مختلف تحقیق و جمع‌‌آوری اطلاعات را آموزش می‌دهد تا آن‌ها بتوانند به صورت کارآمد و دقیق اطلاعات مورد نیاز را جمع‌‌آوری کنند.

سپس، دانشجویان نیاز به نوشتن یک پیشنویس و یا چکیده دارند تا مخاطبان خود را با موضوع و روش‌های تحقیق آشنا کنند.

موسسه استاد پژوهش به دانشجویان کمک می‌کند تا یک پیشنویس کامل و مرتب با اطلاعات کافی تهیه کنند.

این راهنما شامل مراحل مختلف از ابتدا تا انتها است و به دانشجویان کمک می‌کند تا به‌طور موثر و سازمان یافته پایان نامه خود را تهیه کنند.

در مراحل بعدی، دانشجویان نیاز به تحلیل داده‌ها و نتایج حاصل از تحقیقات خود دارند.

موسسه استاد پژوهش به آن‌ها مشاوره می‌دهد تا به صورت صحیح و دقیق داده‌ها را تحلیل کنند و نتایج را به دست آورند.

و در نهایت، نوشتن یک گزارش نهایی و تدوین پایان نامه، اختصاصی دیگر این موسسه است.

این مرحله نشان‌دهنده مهارت‌های نوشتاری و تحلیلی دانشجو است و موسسه استاد پژوهش آن‌ها را در این فرایند یاری می‌کند تا یک پایان نامه دکتری با کیفیت و تضمینی تهیه کنند.

نتیجه گیری با توجه به موارد ذکر‌شده‌در این مقاله، می‌توان نتیجه گرفت که انجام پایان نامه دکتری نیازمند یک راهنمای کامل و تضمینی است.

انتخاب موضوع مناسب، زمان و دقت در انجام تحقیقات، و نوشتن گزارش کامل و مفصل از نتایج به دست آمده، از جمله مواردی است که دانشجو باید به آن‌ها توجه کند.

موسسه استاد پژوهش با ارائه یک راهنمای کامل و تضمینی، به دانشجویان کمک می‌کند تا این فرایند پیچیده را به بهترین شکل انجام دهند و یک پایان نامه دکتری با کیفیت و تضمینی تهیه کنند.

از این رو، توجه به این موارد و استفاده از راهنمای موسسه استاد پژوهش، می‌تواند به دانشجویان کمک کند تا به بهترین شکل ممکن پایان نامه دکتری خود را تهیه کنند.

یکی از مهمترین ارکان های پیروزی و موفقیت در مقطع تحصیلی دکترا ، این است که دانشجویان مقطع دکترا باید بدانند یکی از بهترین و مورد اعتمادترین موسسه ها برای انجام پایان نامه دکتری موسسه استاد پژوهش است.

این موسسه آماده ارائه خدمات کامل است و تجربه زیادی درانجام پایان نامه دکتری دارد .

برای پایان‌نامه فصل‌هایی را مشخص کرده‌اند که انجام کار و مراحل آن پژوهش و تحقیقات را سراسر پوشش می‌دهد.

بدون آگاهی از این فصل‌ها و نکات آن نوشتن پایان‌نامه غیرممکن است.

یک پایان‌نامه بدون نقص دارای تمام فصل‌های زیر است:

فصل آغازین پایان‌نامه شامل کلیات و اهدافی است که قرار است، در طول پایان‌نامه مورد بررسی قرار بگیرد.

همچنین اهمیت موضوع مورد بررسی قرار می‌گیرد.

پس فصل اول دربردارنده مقدمه و بررسی تحقیقات صورت‌گرفته در پایان‌نامه می‌باشد.

فصل دوم پایان‌نامه، پیشینه پژوهش نام دارد.

در واقع این فصل مربوط به پایان‌نامه‌های دیگران است که چه‌کارهایی انجام داده‌اند.

این فصل ذهن خواننده را با موضوع تحقیق تطبیق می‌دهد و یک جمع‌آوری اطلاعات از دیگر مرجع‌ها می‌باشد که باید به طور کامل رفرنس‌دهی شود.

ارائه مطالب دیگران بدون رفرنس‌دهی ممنوع است و حتماً هر اطلاعاتی را که از مرجع‌ها ذکر می‌کنید، لازم است که رفرنس را نیز مشخص نمایید.

 

 

مشاوره پایان نامه در موسسه استاد پژوهش

اگر در جست و جو پیدا کردن بهترین مشاوره پایان نامه هستین با ما تماس بگیرید . 

در مشاوره پایان نامه تمام اطلاعاتی که شما برای انجام یک پایان نامه کامل نیاز دارید به شما داده میشود . 

کارشناسان ما آماده پاسخگویی به تمامی سوالات شما میباشند .

مشاوره و دریافت راهنمایی لازم برای نوشتن یک پایان نامه مناسب به شما کمک خواهد کرد تا کار خود را با کیفیت و دقت بالاتری انجام داده و در نتیجه بتوانید دفاع بهتری از موضوع خود بنمایید.

‌امروزه شرکت‌های مختلفی با توجه له نیاز کاربران مختلف اقدام به ارایه پایان نامه و یا نوشتن آن برای دانشجویان مختلف می‌کنند.

این موسسات در اغلب مواقع تنها به فکر منافع خود بوده و دانشجو یا دانشجویان مختلف تنها بازیچه دست آن‌ها برای دریافت پول‌های کلان از آنها هستند.

این پولها برای بسیاری از دانشجویان زیاد بوده و  خارج از توان پرداخت آن‌ها است.

اگر شما نیاز به دریافت مشاوره لازم برای پایان نامه دارید.

بهتربن راه این است که کار خود را به موسسات و شرکت‌های معتبر سپرده و به این ترتیب ما با خیال راحت مشغول کار و زندگی خود باشید.

برای انجام این کار تنها نیاز است با موسسه پژوهشی استاد پژوهش تماس گرفته و تمامی کار خود از مشاوره تا نوشتن و همچنین انجام پایان نامه باکیفیت را به ان‌ها بسپارید.

مشاوره انجام پایان‌نامه در موسسه پژوهشی استاد پژوهش به چه صورت است؟

موسسه استاد پژوهش یکی از موسسات معتبر در زمینه مشاوره پایانامه در ایران است که با بهرگیری از محققان و پژوهشگران مجرب و با تجربه،به دانشجویان در تمامی مراحل انجام پایان نامه از انتخاب موضوع تا دفاع، کمک میکند.

اولین مرحله در انجام پایانامه، انتخاب موضوع است.

دانشجویان میتوانند با مشورت با محققان ما موضوعی را انتخاب کنند که علاوه بر علاقه خود به اسانی بتوانند آن را در دانشگاه  و در محضر اساتید خود ارائه داده و بهترین نمره را در این باره دریافت نمایند.

کارشناسان استاد  پژوهش به دلیل داشتن تجربه چندین ساله و همچنین انجام موضوعات مختلف با بررسی و انجام تحقیقات تکمیلی و همچنین  شناختی که از دانشجویان به دست می‌آورند به آنها در انتخاب موضوع مناسب کمک می کنند.

بعد از این کار کاربر بابد پروپزال خود را  با توجه به موضوع تایید شده انجام داده و به این ترتیب آن را در  سایت دانشگاه  مربوطه ثبت نماید.

در پروپزال دانشجو به صورت کامل وضعیت تحقیق حود را از نظر منابع مختلف بررسی کرده و برای استاد خود ارسال می‌کند.

محققان موسسه ما با ارایه مشاوره لازم و همچنین نوشتن پروپوزال آن‌ها  به دانشجوی ارشد در قبولی آن کمک میکنند.

پس از تصویب پروپوزال، نوبت به جمع آوری داده و همچنین دیتای مورد نیاز بسته به نیاز پایان‌نامه می‌رسد.

روش های جمع آوری داده ها بسته به نوع تحقیق متفاوت است.

در انتخاب روش های مناسب برای جمع آوری دادها، آنها را در این مرحله همراهی میکنند.

  پس از این مرحله مهم نوبت به تجزیه و تحلیل داده ها میرسد.

انجام این کار  یکی از حساس ترین مراحل انجام یک پایان نامه پایان نامه است.

موسسه در این مرحله اصلی نیز با کمک دانشجویان  و با استفاده از نرم افزارهای آماری و روشهای تجزیه و تحلیل دادها، آنها را در این مرحله همراهی میکنند.

پس از تجزیه و تحلیل داده ها، نوبت به نگارش پایان نامه میرسد.

پایان نامه باید شامل مقدمه، پیشینه تحقیق، روش کار، یافته ها، بحث و نتیجه گیری باشد.

کارشناسان ما در این مرحله به کمک دانشجویان کارشناسی ارشد دانشگاه‌های سراسر نگارش پایان نامه، آنها را برای دفاع از پایان نامه خود آماده می کنند

 

در مشاوره پایان نامه میتوانید درباره چگونگی انجام کار ، نحوه انجام ، زمان انجام و روند نگارش پایان نامه ، اصلاحیه ها  و …. سوال کنید .

مشاوره پایان نامه به شما کمک میکند تا بتوانید بهتر و دقیق تر تصمیم بگیرید و آگاهانه مراحل انجام پایان نامه خود را شروع کنید .

مشاورین استاد پژوهش در مشاوره پایان نامه صبورانه و دلسوزانه پاسخگوی شما دانشجویان میباشند و شما میتوانید با شماره تلفن های مجموعه  تماس حاصل بفرمائید یا در خواست خود را در قسمت ” ثبت درخواست ” ارسال نموده  تا مشاورین موسسه با شما جهت پاسخگویی تماس حاصل کنند .

این راهنما شامل مراحل مختلف از ابتدا تا انتها است و به دانشجویان کمک می‌کند تا به‌طور موثر و سازمان یافته پایان نامه خود را تهیه کنند.

این موسسه بهترین و تضمینی است و شما می‌توانید از مشاوره رایگان نیز بهره ببرید.

اگر به دنبال مشاوره تلفنی پایان نامه هستید در اولین فرصت با موسسه تماس بگیرید تا کارشناسان مربوطه شما را در انجام پایان نامه راهنمایی کنند .

 

 انجام تضمینی پایان نامه با کیفیت و استاد پژوهش

برای انجام تضمینی پایان نامه باید یک سری نکات مهم را در نظر گرفت از جمله :

 • دریافت تمامی فایل های دانشگاه مد نظر ( فرم تائیدیه موضوع ، فرم خام پروپوزال ، شیوه نامه دانشگاه و … ) برای نوشتن پایان نامه از دانشجو
 • دریافت تمامی نکات مد نظر استاد راهنما دانشجو در رابطه با نگارش و مراحل پایان نامه
 • انتخاب محقق مربوطه و متخصص در زمینه رشته و گرایش دانشجو برای نگارش پایان نامه
 • تبادل دقیق اطلاعات بین دانشجو و محقق برای اطمینان بیشتر در روند انجام تضمینی پایان نامه
 • در صورت نیاز برگزاری کنفرانس با دانشجو و محقق
 • مرحله به مرحله پیش رفتن نگارش در انجام تضمینی پایان نامه
 • تائید فصل به فصل پایان نامه توسط استاد راهنما دانشجو
 • نوشتن دقیق پروپوزال در پایان نامه
 • یکپارچگی بین فصول پایان نامه و ایجاد نوآوری در فصل چهار
 • در نظر گرفتن نکات مهم در انجام تضمینی پایان نامه

موسسه استاد پژوهش با افتخارآفرینی در 12 سال سابقه انجام تضمینی پایان نامه به دانشجویان در ایران و خارج از کشور بابت انجام تضمینی پایان نامه به شما دانشجویان اطمینان خاطر لازم را میدهد که پایان نامه شما به صورت تخصصی و حرفه ای در استاد پژوهش انجام خواهد شد .

 

راهنمای کامل انجام پایان نامه

انجام پایان نامه بسیار مرحله مهم و حساس در روند تحصیلی دانشجویان است که باید با دقت و مهارت بالا نوشته شود . 

پایان نامه شامل سه بخش میباشد که در ادامه به توضیحات کامل هر بخش میپردازیم : 

 1. بخش اول انتخاب موضوع
 2. بخش دوم نوشتن پروپوزال
 3. بخش سوم نوشتن پایان نامه

 

در بخش اول که انتخاب موضوع میباشد ابتدا با توجه به رشته و گرایش تحصیلی حوزه انتخابی را دانشجو مشخص کرده و در همان حوزه عنوان هایی با جزئیات به دانشجو داده میشود که یکی از عنوان ها توسط دانشجو و استاد راهنما مورد تائید قرار میگیرد بعد از ثبت موضوع در سامانه ایرانداک جهت یونیک بودن موضوع مرحله اول به اتمام میرسد و موضوع جهت نگارش پروپوزال به کارشناس مربوطه ارسال میگردد .

در بخش دوم بعد از تائید موضوع نگارش پروپوزال طبق قوانین دانشگاه مربوطه شروع میشود . پروپوزال یکی از مهم ترین بخش های پایان نامه میباشد که شامل عنوان و توضیحات آن ، مقدمه ، بیان مسئله ، سوالات تحقیق ، اهمیت و ضرورت تحقیق ، اهداف تحقیق ، فرضیه های تحقیق و … میباشد که باید با دقت انجام شود .

در بخش سوم که هسته اصلی میباشد نگارش فصول پایان نامه شروع میشود

در فصل اول پایان نامه به مقدمه و توضیح موضوع ، اهداف تحقیق میپردازیم و توضیح میدهیم همچنین در انتهای فصل یک توضیحاتی درباره چگونگی نوشتن ادامه پایان نامه در فصول بعد آورده میشود .

در فصل دوم پایان نامه به مرورادبیات و موضوعات مرتبط با تحقیق پرداخته میشود ، همچنین به تحلیل و بررسی نتایج و نقدهای موجود و انتقاد های مطرح شده مرتبط با تحقیق اشاره کرد .

در فصل سوم که پیشینه تحقیق نام دارد به مرور ادبیات پیشین در رابطه با موضوع تائید شده میپردازد همچنین روش تحقیق در این فصل مشخص میشود که روش کار پرسش نامه ای میباشد یا کیفی و نرم افزاری .

در فصل سوم کمی به تفسیر داده ها نیز اشاره میشود .

فصل چهارم که اصلی ترین و مهم ترین و اساسی ترین بخش یک پایان نامه است .

در فصل چهارم پایان نامه به بررسی دقیق و تحلیل کامل داده های جمع آوری شده و تفسیر آنها اشاره میشود و مفاهیم و نظریه های مورد استفاده در تحقیق نوشته میشود .

در فصل پایانی پایان نامه نتیجه گیری نهایی انجام شده همچنین مقایسه نتایج تحقیق با مطالعات پیشین آورده میشود .

 انواع پایان‌نامه در ارشد و دکتری

 

پایان نامه یک تحقیق علمی مهم است که در پایان دوره های تحصیلی از جمله مقطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد ، دکتری ارائه میشود .

پایان نامه یکی از مهم ترین مراحل تحصیل است یک تحقیق نوین و اصیل با نوآوری در یک حوزه خاص میباشد.

از انواع پایان نامه میتوان به پایان نامه تحقیقی ، پایان نامه تجربی ، پایان نامه تحلیلی اشاره کرد .

در پایان نامه های تحقیقی پژوهش هایی در رابطه با یک موضوع مشخص صورت میگیرد و نتایجی که از تحقیقات و جمع آوری اطلاعات به دست آمده را مورد بررسی قرار میدهد .

در پایان نامه های تحلیلی به تحلیل و بررسی موضوع تائید شده پرداخته میشود و نتایجی که از تحلیل اطلاعات بدست می آید مورد مطالعه قرار میگیرد .

در پایان نامه های تجربی یا عملی یا ساخت بر اساس تجربیات و آزمایش های انجام شده بر روی موضوع تائید شده نگارش صورت میگیرد .

هر پایان نامه دارای نوآوری میباشد که در فصل چهارم مستقیم به آن اشاره میشود .

هر پایان نامه دارای ویژگی های خاص خود است یا یک مورد مطالعه مشخص شده ای دارد .

قیمت انجام پایان نامه 

از جمله موارد تاثیر گذار بر روی قیمت پایان نامه میتوان به موراد زیر اشاره نمود :

1.موضوع پایان نامه

موضوع پایان نامه اگر توسط دانشجو ارائه شود باید توسط محقق مربوطه به لحاظ میزان منابع موجود و در دسترس جهت نگارش فصول پایان نامه مورد بررسی قرار گیرد .

2.روش انجام پایان نامه 

– نگارش پایان نامه شامل روش های بسیار زیاد و متفاوتی است از جمله روش های کمی یا پرسش نامه ای کیفی یا نرم افزاری ،  تجربی ، آزمایشگاهی ، ساخت و تولید و … میباشد که هر روش بسته به رشته و گرایش و موضوع دانشجو انتخاب میشود .

3.نرم افزار مورد نظر 

– نرم افزار کاربردی در انجام پایان نامه ها متفاوت است ، برخی از نرم افزار ها نیازمند یک سرور قوی میباشند .

4.انجام آزمایشات 

– در برخی از پایان نامه ها نیاز به انجام آزمایشات است که تهیه نمونه ها و انجام آزمایشات بر روی نمونه ها نیاز به آزمایشگاه دارد در برخی موارد نیز تهیه نمونه به عهده محقق میباشد .

5.میران منابع موجود

– بابت نگارش فصول پایان نامه دسترسی به منابع حائز اهمیت بسیار زیادی است که در بعضی موارد به اندازه لازم در دسترس است و در بعضی موارد نیاز رجوع به کتابخانه ملی وجود دارد .

6.کارشناس انجام دهنده

مقطع و سوابق کار و تحصیلات محقق مربوطه بی تاثیر در قیمت نیست .

7.زمان انجام پایان نامه 

– زمان نرمال برای انجام پایان نامه ارشد یک ترم میباشد و برای مقطع دکتری 12 ماه در صورت فورس بودن کار و محدودیت تایم هزینه افزایش پیدا میکند .

چرا موسسه استاد پژوهش را انتخاب کنیم ؟

موسسه استاد پژوهش با بیش از 12 سال سابقه در انجام امور پایان نامه در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد و دکتری و انجام پروژه های دانشجویی با افتخار در خدمت دانشجویان عزیز است .

موسسه استاد پژوهش با پاسخدهی سریع به دانشجویان این امکان را برای آنها فراهم میکند تا با آرامسش خاطر بیشتری به تحصیل بپردازند .

انجام پایان نامه ها با کیفیت بالا و تضمینی توسط محققین برتر

همراهی دانشجویان از انتخاب موضوع تا دفاع از پایان نامه

انجام تمامی امور دانشجویی و پایان نامه

امکان پرداخت اقساطی پایان نامه

پیگیری های مکرر کارشناسان بابت تائید پایان نامه توسط استاد راهنمای دانشجو

انجام اصلاحات پایان نامه تا زمان تائید استاد راهنما

ارائه پکیج های آموزشی مخصوص دفاع برای دانشجویان

ارائه توضیحات شبیه سازی و نرم افزاری

ارائه تضمین همانند جویی به دانشجویان

همکاری با اساتید هیئت علمی دانشگاه های برتر

انعطاف در قیمت

امکان نگارش فوری پایان نامه برای دانشجویان

داشتن کارشناسان خبره برای هر رشته و گرایشی

قیمت مناسب به نسبت کیفیت بالا

در انجام پایان نامه، اهمیت بسیاری به رعایت حقوق مولفها و پذیرش ادبیات اختصاص داده می‌شود. این موضوع بسیار حیاتی است زیرا عدم احترام به حقوق مولفها می‌تواند منجر به مشکلات قانونی شود و همچنین باید از ادبیات مربوطه استفاده کرد تا اعتبار پایان نامه افزایش یابد.

استفاده از نرم‌افزارهای تحلیل داده نیز برای انجام پایان نامه بسیار حیاتی است. این نرم‌افزارها به تحلیل و تفسیر داده‌ها کمک می‌کنند و می‌توانند به شما کمک کنند تا نتایج دقیق‌تری را به دست آورید. از این رو، استفاده از این ابزارها اهمیت بسیاری دارد.

برنامه‌ریزی زمانی مناسب نیز یکی از نکات مهم در انجام پایان نامه است. برنامه‌ریزی صحیح و مدیریت بهینه زمان می‌تواند به شما کمک کند تا به‌طور موثر‌تری پایان نامه خود را انجام دهید و از تاخیرها و مشکلات زمانی جلوگیری کنید.

ارائه گزارش به‌صورت حرفه‌ای نیز یکی دیگر از مواردی است که باید در نظر گرفته شود. ارائه گزارش با دقت و حرفه‌ایترین شکل ممکن می‌تواند به شما کمک کند تا نتایج و یافته‌های خود را به بهترین شکل ممکن به دیگران ارائه دهید و اعتبار بیشتری به پایان نامه خود ببخشید.

موسسه مشاوره پایان نامه به دلیل دارا بودن کارشناسان برتر کشور و پیگیری های مستقیم از آنها و تجارب بالا در امر نگارش پایان نامه بهترین فرصت برای دانشجویان را فراهم میکند تا بتوانند از خدمات موسسات استفاده کنند .

پایان نامه یکی از حساس ترین مراحل تحصیلی دانشجویان است که سپردن پایان نامه به موسسه مشاوره پایان نامه باعث اطمینان خاطر بیشتری برای دانشجویان میباشد زیرا پشتیبانی قوی موسسه مشاوره پایان نامه استاد پژوهش ارائه میدهد.

 

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد تضمینی

راهنمای کامل انجام پایان نامه وقتی که به انجام پایان نامه می‌پردازید، باید مراحل انجام آن را به دقت دنبال کنید تا بتوانید آن را به استاد خود ارائه دهید.

این مراحل شامل بررسی منابع، تدوین سوالات تحقیق، جمع‌آوری داده‌ها و نوشتن گزارش نهایی می‌شود.

در این زمان ما به شما کمک خواهیم کرد تا با انجام پایان نامه و ارائه آن به استاد ، به بهترین نتیجه ممکن برسید.

انجام پایان‌نامه یا تزپایان‌نامه‌ها نباید موضوع تکراری داشته باشند، در غیر این صورت موضوع آن پذیرفته نمی‌شود.

این حساسیت در پایان‌نامه‌های مقطع دکتری بیشتر است و دانشجو دکتری باید یک موضوع کاملاً جدید را مورد بررسی قرار دهد.

پایان‌نامه‌ها باید از لحاظ نگارشی نیز کامل باشد و تمام استانداردهای آن رعایت شده باشد، در غیر این صورت ایرادات زیادی از طرف اساتید به آن وارد می‌شود.

راهنمای مراحل انجام پایان نامه همانطوری که در بالا گفته شد، پایان نامه مهمترین مرحله برای دریافت مدرک تحصیلی است و دانشجویان باید نمره قبولی در جلسه دفاع از پایان نامه برای دریافت مدرک تحصیلی خود بگیرند.

انجام پايان نامه برای بسیاری از دانشجویان کارشناسی ارشد و دکترا به علت اینکه تجربه کار پژوهی ندارند و همچنین گسترده بودن تحقیقات و تخصصی بودن آن ، کاری دشوار است.

بنابراین نیازمند برخورداری از تخصص دیگر افراد و مشورت با آنها می باشند.

 

راهنمای انجام کار پایان نامه تضمینی

موسسه های مشاوره پایان نامه با جمع‌آوری متخصصان هر حوزه ، به دانشجویانی که از تجربه کافی برخوردار نیستند کمک میکنند و آن ها را برای موسسه استاد پژوهش، بهترین انتخاب برای مشاوره پایان نامهموسسه استاد پژوهش با گردآوری و همکاری با بهترین دانشجوهای رشته های مختلف و فارغ التحصیل از بهترین دانشگاه های کشور ، به یکی از معتبر ترین موسسه ها برای مشاوره پایان نامه تبدیل شده است.

موسسه استاد پژوهش آماده ارائه ، مشاوره پایان نامه حقوق خصوصی ، مشاوره پايان نامه مهندسی برق ، مشاوره پایان نامه دانشگاه تهران ، مشاوره پایان نامه پزشکی ، مشاوره پایان نامه دکتری حسابداری ، مشاوره پایان نامه ارشد مدیریت مالی، مشاوره پایان نامه ارشد مدیریت ساخت و سایر رشته های تحصیلی میباشد.

برای ارتباط با متخصصان و کارشناسان استاد پژوهش ، از راه های ارتباطی مشخص شده در این صفحه اقدام کنیدمشاوره انجام پايان نامههنگامی که قصد انجام یک کار مهم و سرنوشت ساز را دارید، مشاوره کردن با افراد آگاه می‌تواند بسیار کار ساز باشد.

مشاوره در زمینه انجام پايان نامه با افرادی آگاه که خود با موفقیت و سربلندی این مسیر را پشت سر گذاشته‌اند، شانس موفقیت شما را هزاران برابر می‌کند.

هنگامی که در مقطع ارشد به عنوان اولین تجربه می‌خواهید یک پایان نامه را به انجام رسانید سوالات زیادی در ذهنتان شکل می‌گیرد که پاسخ دادن به آن‌ها جز با کمک گرفتن از مشاوران و کارشناسان خبره در زمینه انجام پايان نامه امکان پذیر نیست.

شما برای انجام موفق تمامی مراحل پایان نامه نیازمند مشورت با افرادی هستید که شناخت درست و کافی از این مسیر داشته باشند.

حضور یک مشاور دلسوز و آگاه باعث می‌شود تا خطاهای شما در انجام پايان نامه کاهش یافته و بتوانید در مدت زمانی کوتاه‌تر به نتیجه دلخواه خود دست یابید.

راه دسترسی به مشاوران و کارشناسان کاربلد و با تجربه موسسه استاد پژوهش بسیار آسان است، شما به راهی می‌توانید از طریق وب سایت این مجموعه فرم درخواست خود را برای ما ارسال و منتظر تماس کارشناسان مجموعه ما باشید.

تیم ما در اولین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت و به تمامی سوالات شما پاسخ می‌دهند.

خبر خوب اینکه مشاوره انجام پايان نامه توسط تیم استاد پژوهش رایگان می‌باشد و نیاز به هیچ گونه هزینه‌ای ندارد‌.

همانطور که میدانید انتخاب موضوع پایان نامه اولین و مهمترین گام برای نگارش پایان نامه به شمار می رود.

یکی از نکاتی که دانشجویان در انتخاب موضوع پایان نامه باید به آن توجه کنند ، عدم تکراری بودن آن است.

همچنین موضوع پایان نامه باید حرفه ای ، صریح و روشن باشد و سوال خوبی را برای نگارش پایان نامه مطرح کند.

برخی از افراد چون دانش و تخصص و تجربه کافی برای انتخاب موضوع پایان نامه را ندارند و همچنین به دلیل مهم بودن بحث انتخاب موضوع پایان نامه ، آن را به موسسه هایی میسپارند که تجربه و مهارت لازم برای این کار را دارند.

یکی از بهترین ، باتجربه ترین و با سابقه ترین موسسه ها که در انتخاب موضوع پایان نامه دانشجویان ، موسسه استاد پژوهش میباشد.

این موسسه با داشتن تیم حرفه ای ، برای پایان نامه هر رشته تحصیلی و گرایش های آن ، موضوعی کاملا عالی و حرفه ای همچنین غیرتکراری تعیین میکند.

مشاوره انتخاب موضوع پایان نامهانتخاب یک موضوع مناسب و ایده‌ آل کاری دشوار است.

انتخاب برخی از موضوع‌ها برای انجام پايان نامه ممکن است هزینه و همچنین سختی کار شما را افزایش دهد.

اگر نمی‌دانید کدام موضوع بهترین و ایده آل‌ترین موضوع برای انجام پايان نامه شماست، تیم مشاوره استاد پژوهش آماده است تا به شما کمک کند که یک پایان نامه خفن و قوی را انجام دهید.

مراحل انتخاب موضوع پایان نامه ارشد و دکترابرای انتخاب موضوع پایان نامه مراحلی طی می شود.

این مراحل عبارتند ازبرخی از استاد راهنماها به علت مشغله کاری و کمبود وقتی که دارند، نمیتوانند در انتخاب موضوع پایان نامه به دانشجویان کمک کنند.

بنابراین ضروری است که دانشجویان از فرد و یا موسسه ای که دارای تخصص و تجربه هستند، برای این امر کمک بگیرند.

برای اطمینان از تکراری نبودن موضوع پایان نامه، میتوانید به سایت ایران داک مراجعه کنید.

اگر موضوعی همانند موضوع انتخاب شده خود پیدا کردید ، حتما باید آن را تغییر دهید.

موسسه استاد پژوهش با انجام این کار ، موضوع غیر تکراری برای پایان نامه شما انتخاب خواهد کرد.

همچنین هنگامی که پایان نامه شما به اتمام برسد ، شما باید آن را در این سایت ثبت کنید.

انجام پايان نامهموسسه استاد پژوهش تجربه بسیاری در انجام پايان نامه دارد و تیم متخصص این موسسه با انجام تعداد زیادی پایان نامه علوم انسانی به صورت استاندارد ، حرفه ای و اصولی و همچنین با جلب اعتماد دانشجویان گرامی ، به یکی از بهترین تیم ها در انجام پايان نامه تبدیل شده است.

در موسسه استاد پژوهش ،متخصصان استاد پژوهش به دانشجویان کارشناسی ارشد و دکترا ، موضوعات مختلفی را پیشنهاد میکنند و به آن ها در انتخاب موضوع پایان نامه علوم انسانی مشاوره میدهند تا بهترین را انتخاب کنند.

برای مشاوره و انتخاب از بین چرا انجام پايان نامه را به استاد پژوهش بسپاریم؟برای نگارش یک پایان نامه علوم انسانی به صورت حرفه ای و استاندارد ، شما باید وقت زیادی را صرف جمع آوری اطلاعاتی که نیاز دارید ، تهیه و نگارش یک پروپوزال ، در کنار هم قرار دادن بخش ها و غیره بکنید که بسیاری از افراد وقت کافی برای این کار را ندارند و نمیتوانند مهارت های مورد نیاز برای نویسندگان و متخصصان استاد پژوهش با گذاشتن وقت کافی برای نوشتن پایان نامه و تحقیق و خواندن آن ، نگارش آن را به صورت اصولی و حرفه ای انجام میدهند و بر اساس موضوع پایان نامه ، بهترین منابع را برای جمع آوری اطلاعات انتخاب میکنند و باعث افزایش اعتبار شما و موفقیت های بسیاری می شود.

به دانشجویانی که فرصت کافی برایموسسه استاد پژوهش با داشتن نیروهای متخصص ، پایان نامه همه رشته ها انجام میدهد.

هزینه پایان نامه چقدر است؟دانشجویانی که به دنبال این دانشجویان باید بدانند که هزینه نوشتن پایان نامه به عوامل زیر بستگی دارداستاد پژوهش با در نظر گرفتن موارد بالا ، بهترین هزینه و به صرفه ترین قیمت را برای برای مشاوره و انجام پايان نامه تمام مقاطع تحصیلیدر مقاطع تحصیلی کارشناسی ارشد و دکترا، دانشجویان برای فارغ التحصیلی باید بهاستاد پژوهش ، بهترین موسسه انجام پايان نامهدانشجویانی که میخواهند موسسه ی استاد پژوهش با داشتن افراد با تجربه ، متخصص و فارغ التحصیل از بهترین دانشگاه های ایران ، استاد پژوهش در انتخاب موضوع دانشجویان، که مهم ترین قسمت دراین موسسه با داشتن نیروهای متخصص ، با تجربه و فارغ التحصیل از بهترین دانشگاه های کشور و اساتید دانشگاها ، پایان نامه همه مقاطع تحصیلی و رشته های علوم پایه و همه گرایش های آن را انجام میدهد و باعث بروز موفقیت های بسیار زیادی برای شما دانشجویان گرامی میشود.

برخی از رشته هایی که موسسه استاد پژوهش نگارش پایان نامه آن را به صورت حرفه ای ، استاندارد و تخصصی تکمیل کرده و رضایت دانشجویان گرامی در مقاطع مختلف تحصیلی را جلب کرده است.

تعرفه انجام پايان نامه چطور محاسبه میشود؟عواملی که در تعیین تعرفه و قیمت پایان نامه تاثیرگذار است عبارتند ازموسسه استاد پژوهش با در نظر گرفتن موارد بالا ، بهترین و مناسب ترین قیمت را برایانجام پايان نامه در نظر میگیرد تا هم دانشجو و هم موسسه استاد پژوهش از قیمت تعیین شده رضایت داشته باشند و این کار باعث شود که دانشجویان زیادی از عملکرد استاد پژوهش و قیمت انجام پايان نامه خشنود شوند و رضایت آنها جلب شود.

برای سفارش انجام پايان نامهیکی از خدماتی که موسسه استاد پژوهش به دانشجویان ارائه می دهد ،این موسسه تجربه زیادی در نگارش وبنابراین با سپردن انتخاب موضوع ، اولین گام برای انجام پايان نامه موسسه استاد پژوهش با جلب رضایت دانشجویان هر مقطع تحصیلی و همچنین تجربه چندین ساله خود ، ثابت کرده که میتواند یکی از بهترین راهنماها برایدانشجویانی که میخواهند پایان نامه پزشکی را انجام دهند ، میدانند که اولین گام برای نگارش پایان نامه ، انتخاب موضوع حرفه ای و عالی می باشد و نباید موضوع پایان نامه پزشکی تکراری و غیر حرفه ای باشد.

برای نگارش پایان نامه ، دانشجو باید موضوع عالی و سوال خوبی را مطرح کند تا پایان نامه بر مبنای آن شکل بگیرد و نوشته شود که بسیاری از آنها نمی توانند این کار را انجام دهند و نمیتواند سوال خوبی را مطرح کنند .

بنابراین پایان نامه آن ها توسط استاد راهنما تایید نمیشود.

موسسه استاد پژوهش با راهنمایی و انتخاب موضوع برایهزینه انجام پايان نامه چطور محاسبه میشود؟این موسسه تجربه زیادی در نوشتن پایان نامه دارد و برای نگارش آنها از دانشجویان هزینه مناسبی را دریافت کرده است.

موسسه استاد پژوهش عواملی که در تعیین قیمت پایان نامه تاثیرگذار است را درنظر میگیرد و بهترین قیمت را برای انجام این کار اعلام میکند.

این عوامل عبارتند ازموسسه استاد پژوهش در تعیینبرای سفارش پایان نامه سفارش پایان نامه نوشتن و ارائه پایان نامه بخش مهمی از فرایند تحصیل هر دانشجو می باشد.

دانشجویان در دوره های مختلف برای فارق التحصیلی نیاز به انجام تحقیق و پژوهش دارند.

تحقیق انجام شده که از آن به عنوان پایان نامه نیز نام می برند باید در حضور داوران مورد بررسی قرار گرفته و در صورت تایید داوران قبولی دانشجو را امضا کنند.

ولی اگر این اتفاق نیفتد شخص باید زمان زیادی را برای نگارش و اصلاح مجدد تحقیق و رساله خود در نظر بگیرد.

برای اینکه این مشکل برای شما ایجاد نشود بهتر است قبل از هر کاری سریعا فکر مناسبی برای نگارش پایان نامه داشته باشید.

اگر بخواهید بدون هیچ تخصصی اقدام به نوشتن رساله تحقیقاتی خود کنید مطمئنا هم زمان زیادی را نیاز خواهید داشت و هم اینکه احتمال رد شدن پایان نامه بسیار بالا است.

به همین جهت کمک گرفتن از افراد متخصص در این زمینه کمک شایانی به شما خواهد نمود.

سفارش پایان نامه دکتری و ارشدنوشتن پایان نامه در مقاطع ارشد و دکتری از نظر پیچیدگی و سختی هایی که دارد برای دانشجویان از اهمیت بالایی برخوردار است.

آن ها به دنبال یافتن مسیری هستند تا در کمترین زمان یک پایان نامه با کیفیت و عالی را ارائه نمایند.

برای اینکار برخی شروع به نوشتن و تحقیق می کنند و برخی از افراد متخصص کمک می گیرند.

وقتی که شما بعد از ثبت سفارش برای نوشتن رساله شما همچنان باید کاملا در جریان حرکت و نگارش متخصص قرار بگیرید.

چرا که باید در مورد تمام موضوعات بیان شده هر گونه سوالی را که نیاز است از مسئول و محقق بپرسید.

چرا که ندانستن باعث می شود تا شما نتوانید به درستی از پایان نامه و رساله خود دفاع کنید.

 

استادپژوهش بهترین موسسه انجام پایان نامه با تضمین کیفیت

 با موسسه استاد پژوهش، دانشجویان می‌توانند از خدمات تضمینی و کیفیت بالای ارائه‌شده‌توسط این موسسه بهره‌مند شوند و به‌آسانی به پایان نامه‌های با کیفیتی دست یابند.

قیمت سفارش پایان نامه قیمت گذاری برای پایان نامه نویسی بر اساس نوع موضوع و مقطع تحصیلی دانشجو انجام می شود.

یعنی با این حال موسسه ما قادر است با قیمت های بسیار مناسب، پایان نامه هایی با کیفیت و بدون هیچ گونه ایرادی را برای شما نوشته و در مدت زمان مشخص به دست شما برساند.

قیمت سفارش رساله در موسسه ما بسیار مقرون به صرفه می باشد.

در ضمن شما قادر هستید برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر با موسسه ما تماس بگیرید.

همکاران ما آمادگی این را دارند تا به صورت شبانه روزی و آنلاین پاسخگوی شما در فضای مجازی باشند.

اگر روش سفارش پایان نامهبرای ثبت سفارش پایان نامه در موسسه ما می توانید به صورت حضوری مراجعه نمایید و قبل از ثبت سفارش نمونه های ارائه شده را مطالعه کنید.

همچنین از طریق اینترنت و وب سایت نیز شما به راحتی می توانید برای موضوع پایان نامه خود مشاوره گرفته و سپس در صورت نیاز سفارش نوشتن رساله خود را به صورت آنلاین انجام دهید.

مهم نیست شما در چه منطقه و استانی سکونت دارید.

ما به شما بهترین خدمات را ارائه خواهیم نمود.

شما آماده شروع سفر پایان نامه خود هستید، اما نمی دانید از کجا شروع کنید.

نگران نباشید؛ شما هنوز هم می توانید پروژه پایان نامه خود را با هزینه مناسببه واقعیت تبدیل کنید.

در این پست انجام پايان نامه های کارشناسی ارشد و دکتری با قیمت مناسبراه های زیادی برای گرفتن مدرک با قیمت مناسب وجود دارد.

یکی از راه ها این است که پایان نامه کارشناسی ارشد یا دکتری خود را با قیمت مناسب انجام دهید.

 

 

انجام پایان نامه در انتهای ترم هر دانشجو هنگام فارغ التحصیلی بر عهده دانشجو گذاشته میشود که دانشجو موظف است در موعد مقرر به نگارش و دفاع پایان نامه خود بپردازد . 

در ابتدا برای انجام پایان نامه دانشجو باید آمادگی های لازم را کسب کند . اولین گام بابت شروع نگارش پایان نامه مشحص نمودن حوزه تحقیق پایان نامه است که قرار است در چه حوزه ای فعالیت خود را شروع کند . سپس روش کار خود را باید مشخص کند آیا به روش های میدانی میخواهد پایان نامه خود را انجام دهد یا روش های نرم افزاری و عملی . اگر روش پرسش نامه را انتخاب کند برای پایان نامه خود باید پرسش نامه هایی را تهیه کند و بین افراد مختلف توزیع و در نهایت اطلاعات لازم را جمع آوری کند . و اگر روش کیفی را انتخاب نموده باید مصاحبه هایی از افراد مختلف انجام دهد و نتایج آنها را وارد نرم افزار مربوطه کند .

در مرحله بعد باید حتما یک نوآوری در پایان نامه خود بیاورد تا بتواند برای دفاع از آن اقدام کند .

 

پایان نامه حتما باید نوآوری داشته باشد زیرا نوآوری هر پایان نامه مختص هر دانشجو است و بنام دانشجو ثبت میشود . 

زمانی که کیفیت محتوای پایان نامه دانشجو بالا باشد و نوآوری طبق مقاله بیس انتخابی دانشجو در پایان نامه و در فصل چهارم آن لحاظ شود دانشجو میتواند از پایان نامه خود مقاله استخراج کرده و در مجلات داخلی و خارجی آن را به ثبت رسانده و برای رزومه دکتری هم میتواند از آن استفاده کند  .

موسسه استاد پژوهش به تمامی دانشجویان خود این تضمین را  میدهد که تمامی پایان نامه های نگارش شده در موسسه از کارشناسی تا دکتری در تمامی رشته ها و گرایش ها با کیفیت قابل توجهی انجام شده و قابلیت استخراح مقاله داشته باشد تا تمامی دانشجویان بتوانند به اعداف والاتری دست پیدا کنند . 

 

 

برای نوشتن پایان نامه کارشناسی نیاز است که ابتدا یک استاد راهنما انتخاب نموده  طبق نظرات ایشان و شیوه نامه دانشگاه مربوطه شروع به نگارش پایان نامه کنیم .

در انجام پایان نامه کارشناسی میتوانیم از موسسه پایان نامه نویسی استاد پژوهش نیز برای بهتر پیش بردن و پیشرفت پایان نامه کارشناسی خود کمک بگیریم .

پایان نامه کارشناسی ارشد؛
دانشجویان در مقطع کارشناسی ارشد در رشته و گرایش های مختلف برای تهیه پایان نامه خود نیاز به کمک و راهنمایی اساتیدی با تجربه در رشته خود دارند . تهیه پایان نامه کارشناسی ارشد از قسمت های مختلفی تشکیل شده از جمله پیشنهاد عنوان جدید و به روز که در روند انجام پروژه یک نوآوری و ارتقای علمی در آن رشته را دربرداشته باشد. برای بررسی یکتا بودن عنوان، می توان از سایت
www.Irandoc.ac.ir
کمک گرفت. مرحله بعدی تشریح نوآوری می باشد که قرار است در طی انجام پایان نامه بدان پرداخته شود که در قالب پروپوزال نوشته و ارائه می شود.
معمولا پایان نامه در ۵ فصل تهیه می شود که فصل اول شامل مقدمه و توضیحات اولیه ای برای دلیل انتخاب و نحوه پیاده سازی نوآوری پیشنهادی می باشد.
فصل دوم مروری بر مقالات انجام شده توسط محققین و دانشجویان در سال‌های پیش می باشد که به کمک نتایج و تجربیات آن مقالات، برای انجام نوآوری پایان نامه خود استفاده خواهیم کرد.
سپس فصل سوم از چگونگی پیاده سازی هدف و نوآوری پروژه صحبت می کنیم و در فصل چهارم به هدف پروژه پرداخته و از نحوه انجام شبیه سازی یا آزمایشات لازم صحبت به میان می آید و در فصل پنجم نتیجه گیری از تجارب و پیشنهاداتی برای دانشجویان بعدی نوشته می شود که می توانند راه این پایان نامه را در راستای ارائه ایده های جدیدتر و ارتقا علمی در آن رشته در قالب پایان نامه خود ادامه دهند.

پایان نامه نویس


پایان نامه نویس یا محقق و پژوهشگر کسی است که در رشته تخصصی خودش در مقطع کارشناسی ارشد یا دکتری فارغ التحصیل شده و تجربه ی بیشتری نسبت به دانشجوی آن رشته برای نوشتن پایان نامه و اصلاح آن با توجه به اصلاحاتی که استاد راهنما یا گروه پژوهشی دانشگاه می دهند، دارد . 
بدیهی است انتخاب پایان نامه نویس خبره و با تجربه، قدم بسیار مهمی برای شروع کار پایان نامه نویسی و اتمام با کیفیت آن است، پایان نامه نویس با توجه به تجربه و بروز کردن مداوم علم خود، قادر به بکارگیری خلاقیت و نوآوری در موضوع مطرح شده است و همچنین آموزش های لازم را به دانشجو جهت دفاع از پایان نامه خودخواهد داد. توصیه ما به دانشجویان دقت در انتخاب موسسه معتبر در معرفی ‌پایان نامه نویس مربوطه می باشد.

 

پایان نامه نویسی یک مهارت است که نیاز به تمرکز و دانش بالا دارد .

پایان نامه نویسی شغلی است که اساتید دانشگاه یا پژوهش گران حاذق آن را انتخاب میکند . 

پایان نامه نویسی نیاز به زمان زیادی دارد . در پایان نامه نویسی انجام دهنده زمان زیادی را باید صرف نگارش پایان نامه و جمع آوری و تخقیق و پژوهش کند . 

در پایان نامه نویسی دقت و ظرافت و خلاقیت بسار حائز اهمیت است .

راهنمایی برای پایان نامه نویسی ارشد

 

در نهایت، تضمین کیفیت بالا در پایان نامه ارشد، نه تنها به دانشجویان کمک می‌کند تا نتایج دقیق‌تری ارائه دهند، بلکه به آن‌ها اعتماد بیشتری در جامعه علمی می‌دهد و می‌تواند در پذیرش مقالات و ادامه تحصیلات دکتری به آن‌ها کمک کند.

 

انجام پایان نامه  در تهران

 

انجام پایان نامه در تهران باید با حساسیت بالا و دقت و تحقیق و بررسی انجام شود به دلیل اینکه در تهران که پایتخت است موسسات و افراد زیادی دست به سودجویی از دانشجویان و افراد زده و با روش های متفاوت اقدام به سواستفاده کرده اند . 

برای انجام پایان نامه در تهران از طریق سایت های معتبر اقدامات لازم را انجام دهید و حتما درخواست قرارداد انجام پایان نامه را از  موسسه بخواهید .

 

 

انجام پایان نامه ارشد مرحله ای مهم و ضروری برای دانشجویان مقطع تحصیلی ارشد میباشد که باید در انتهای فارغ التحصیلی پایان نامه ارائه کنند .

برای انجام پایان نامه ارشد دانشجویان یک استاد راهنما و یک استاد مشاور دارند .

همجنین میتوانند در گروه انجام پایان نامه ارشد دانشگاه خود عضو شوند و از مدیر گروه نیز راهنمایی هایی دریافت کنند .

 

راهنمای کامل پایان‌نامه نویسی کارشناسی ارشد با کیفیت تضمینی در موسسه استاد پژوهش

 

آیا سخت مشغول پایان نامه نویسی کارشناسی ارشد خود هستید  و نیاز دارید که در کنار خود از اساتید برتر برای نگارش پایان نامه استفاده کنید ؟

موسسه استاد پژوهش با سالها تجربه و پیشینه موفق آماده همراهی دانشجویان از ابتدای انتخاب عنوان پایان نامه نویسی کارشناسی ارشد تا زمان دفاع از پایان نامه آماده ارائه هر گونه خدمات پایان نامه نویسی کارشناسی ارشد میباشد .

 

 خرید پایان نامه در تهران

 

چه مواردی در خرید پایان نامه مهم است ؟

نوع پایان‌نامه باید با زمینه تحصیلی دانشجو و اهداف تحقیق او مطابقت داشته باشد. اگر این کار را انجام نداده و یا به صورت کلی انتخاب اشتباهی داشته باشد، ممکن است اتمام کار با دشوار زیادی روبرو شود و یا غیر ممکن گردد. در رشته‌های علوم پایه انجام کار با استفاده از روش‌های کمی انجام خواهد شد در علوم انسانی کیفی بوده و برای انجام تحقیقات مستقل باید به صورت نظری، کمی و کیفی اقدام نماید.

مرکز تخصصی استادپژوهش، با بهره مندی از مجرب‌ترین اساتید و صاحب‌نظران حوزه‌های مختلف علمی در کشور، ارائه‌دهنده‌ی خدمات مشاوره‌ای و تخصصی نگارش، ویرایش و آماده‌سازی انواع پایان‌نامه‌های کارشناسی‌ارشد، رساله‌های دکتری و طرح‌های پژوهشی است. با بهره‌مندی از نیروهای مجرب، خلاق و نوآور، این مرکز ضمن ارج نهادن به اصالت آثار، تضمین‌کننده‌ی کیفیت، دقت علمی و رعایت استانداردها در تمامی مراحل نگارش و آماده‌سازی پایان‌نامه‌ها و رساله‌ها است.

 

راهنمای پایان نامه نویسی در تهران 

 

با توجه به روند افزایشی دانشجویان در تهران پایان نامه نویسی در تهران طی چند سال اخیر به شدت رشد داشته است و دانشجویان زیادی اقدام به برون سپاری پایان نامه خود میکنند اما در همین حین باید مراقب رعایت یک سری نکات بسیار ضروری و مهم باشند .

 1. داشتن اطلاعات کافی و کامل درباره پایان نامه نویسی در تهران 
 2. انتقال کامل و صحیح اطلاعات و دیتاها از دانشگاه و استاد راهنما به موسسه انجام پایان نامه
 3. مطالعه تمامی بندهای قرارداد و شرایط پایان نامه نویسی در تهران 
 4. بستن قرارداد با موسسه معتبر

 

 

امروزه بسیاری از افراد سودجو و فرصت طلب با خرید و فروش پایان نامه های آماده و تکراری بدون هیچگونه نوآوری و محتوای مرتبط با هزینه هایی کم اقدام به سواستفاده از دانشجویان میکنند .

خرید پایان نامه ارشد گزینه مناسبی برای دانشجویان نمیباشد زیرا هر پایان نامه باید نوآوری داشته باشد و نگارش آن از رفرنس های جدید و منابع جدید استفاده شود . پایان نامه نباید تکراری باشد .هر پایان نامه مخصوص یک دانشجو است .

موضوعات پایان نامه ها با هم متفاوت میباشد و نباید تکراری باشد .

خرید پایان نامه ارشد در صورتی که اختصاصی برای فرد مورد نظر با موضوع مشخص و غیر تکراری و با استفاده از منابع به روز و نوآوری باشد قابل قبول است .

 

.

اولین گام برای انتخاب سایت مناسب، مشاوره با استاد پژوهش است.

امروزه سایت های زیادی اقدام به انجام نگارش پایان نامه کرده اند . 

سایت پایان نامه نویسی استاد پژوهش با بیش از پانصد صفحه محتوا و بیش از سالها تجربه با تیم پشتیبانی قوی در خدمت شما دانشجویان میباشد . 

شما میتواند از طریق سایت موسسه استاد پژوهش تحقیقات لازم در رابطه با رشته و گرایش خود را انجام دهید و در نهایت سفارش خود را ثبت کنید .

 

 

فروش پایان نامه 

 

فروش پایان نامه به صورت آماده یکجا امکان پدیر نمیباشد .

فروش پایان نامه در صورتی که مرحله به مرحله طبق خواسته دانشجو و دستورالعمل دانشگاه و استاد راهنمای دانشجو باشد مجاز است .

 

قیمت انجام پایان نامه کارشناسی 

 

قیمت انجام پایان نامه کارشناسی با توجه به دانشگاه محل تحصیل دانشجو و رشته تحصیلی متفاوت است .

همچنین کارشناس انجام دهنده در قیمت انجام پایان نامه کارشناسی بی تاثیر نیست .

از جمله روش تحقیق پایان نامه که در فصل سوم و پروپوزال به آن اشاره میشود نیز تاثیر گذار است .

 

 مشاور پایان نامه در تهران

 

مشاور پایان نامه در تهران تمامی مراحل انجام پایان نامه را به شما توضیح میدهد : 

 عنوان پایان‌نامه:

عنوان پایان‌نامه باید به طور خلاصه موضوع اصلی پایان‌نامه را مشخص کند. عنوان باید کوتاه، گویا و جذاب باشد تا توجه خواننده را جلب نماید.

چکیده:

چکیده به طور مختصر شامل اهداف، روش‌شناسی، یافته‌ها و نتیجه‌گیری پایان‌نامه است. چکیده باید محتوای اصلی پایان‌نامه را به طور فشرده بیان کند.

مقدمه:

در مقدمه، زمینه و اهمیت موضوع پایان‌نامه تشریح می‌شود تا خواننده را با ضرورت و جایگاه تحقیق آشنا کرد.

مرور ادبیات:

در این بخش منابع و تحقیقات انجام شده قبلی در زمینه مورد مطالعه، بررسی و جمع‌بندی می‌شود.

روش‌شناسی:

روش‌شناسی به تشریح نحوه جمع‌آوری داده‌ها و تجزیه و تحلیل آن‌ها می‌پردازد.

یافته‌ها:

یافته‌های حاصل از تجزیه و تحلیل داده‌ها، به طور دقیق و مستند ارائه می‌شود.

بحث و نتیجه‌گیری:

در این بخش یافته‌ها تفسیر و تحلیل شده و نتیجه‌گیری نهایی ارائه می‌شود.

دفاع:

دانشجو باید بتواند به سؤالات در مورد پایان‌نامه پاسخ دهد و یافته‌های خود را به طور خلاصه توضیح دهد.

 

مشاوره انتخاب موضوع پایان نامه ارشد

 

یکی از اصلی ترین بخش های شروع انجام یک پایان نامه انتخاب موضوع یا عنوان پایان نامه است .

مشاورین موسسه استاد پژوهش به صورت آنلاین و تلفنی آماده مشاوره موضوع پایان نامه به دانشجویان هستند . 

دانشجویان میتوانند با شماره تلفن 09356661302 تماس حاصل نمایند یا از طریق پیام رسان تلگرام با تیم مشاوره ارتباط برقرارکنند .

 

مشاوره انجام پایان نامه 

پایانامه‌‎ها شامل انواع مختلف بوده و کاربر باید براساس رشته و موضوع مورد نظر خود اقدام ، و انتخاب یکی از این موارد نماید. البته برخی از مواقع موضوعات و عناوین ممکن است میان رشته‌ای بوده و دانشجو ناچار است به چند صورت اقدام نماید.

‌پایان‌نامه‌های کمی‌

پایان‌نامه‌های کمی از روش‌های کمی برای جمع‌آوری و تحلیل داده‌ها استفاده می‌کنند. روش‌های کمی شامل آمار، ریاضیات و روش‌های علمی است. پایان‌نامه‌های کمی معمولاً در زمینه‌های علوم پایه، علوم مهندسی و علوم اجتماعی انجام می‌شوند.

‌پایان‌نامه‌های کیفی‌

پایان‌نامه‌های کیفی از روش‌های کیفی برای جمع‌آوری و تحلیل داده‌ها استفاده می‌کنند. روش‌های کیفی شامل مصاحبه، مشاهده و تحلیل محتوا است. پایان‌نامه‌های کیفی معمولاً در زمینه‌های علوم انسانی، علوم اجتماعی و علوم تربیتی انجام می‌شوند.

‌پایان‌نامه‌های کاربردی‌

پایان‌نامه‌های کاربردی به دنبال حل یک مشکل یا مسئله عملی هستند. پایان‌نامه‌های کاربردی معمولاً در زمینه‌های مهندسی، علوم پزشکی، علوم اجتماعی و علوم تربیتی انجام می‌شوند.

‌پایان‌نامه‌های نظری‌

پایان‌نامه‌های نظری به دنبال توسعه یک نظریه یا مفهوم جدید هستند. پایان‌نامه‌های نظری معمولاً در زمینه‌های علوم پایه، علوم انسانی و علوم اجتماعی انجام می‌شوند.

 

مشاوره انجام پایان نامه کارشناسی ارشد

 

اگر در انجام پایان نامه کارشناسی ارشد خود سردرگم شده اید نگران نباشید موسسه استاد پژوهش با تیم مشاوره انجام پایان نامه کارشناسی ارشد همه روزه از ساعت 10 صبح الی 6 عصر صبورانه و متعهدانه آماده پاسخگویی به شما دانشجویان محترم است .

کافی است فقط با شماره تلفن های مجموعه تماس حاصل فرمائید .

همچنین در کادر بالای صفحه درخواست خود را میتوانید ثبت کنید تا کارشناسان موسسه در اسرع وقت با شما تماس بگیرند .

 

موسسه انجام پايان نامه با استاد پژوهش

 

اگر به دنبال بهترین و متعهد ترین موسسه انجام پایان نامه در ایران هستید اگر به دنبال پاسخپویی سریع و به موقع هستید اگر میخواهید پایان نامه ای با کیفیت و تضمینی تحویل بگیرید و اگر میخواهید پایان نامه شما توسط اساتید برتر کشور نگارش شود برای ارتباط و دریافت مشاوره رایگان با تلفن های موسسه تماس حاصل فرمائید . 

 

انتخاب موسسه پایان نامه نویسی

 

موسسه پایان نامه نویسی باید دارای برخی نکات اساسی باشد از جمله پاسخگویی به موقع ، دارا بودن محققین فارغ التحصیل شده از بهترین دانشگاه های کشور ، خدمات آموزشی پایان نامه و نرم افزار های انجام شده ، خدمات انجام پاور پوینت دفاع ، خدمات آموزشی مخصوصی روز دفاع ، امکان برقراری ارتباط با محقق مربوطه ، امکان پرداخت اقساطی پایان نامه بعد از تائید هر بخش و … 

ما در موسسه پایان نامه نویسی استاد پژوهش سعی کرده ایم که جهت آسوده خاطر بودن دانشجویان تمامی موارد بالا را رعایت کنیم .

 

 

نوشتن پایان نامه ارشد باید توسط افراد با تجربه و حاذق انجام پذیرد . 

موسسه استاد پژوهش با داشتن تیمی از اساتید برتر کشور آماده نوشتن پایان نامه ارشد با اطمینان و تضمینی در تمامی رشته های علوم انسانی ، فنی و مهندسی ، پزشکی و دامپزشکی ، کشاورزی و … میباشد . 

نوشتن پایان نامه ارشد خود را با اطمینان خاطر به استاد پژوهش بسپارید .

 

 

نوشتن پایان نامه 

دانشجویان زیادی هستند که برای نوشتن پایان‌نامه خود نیاز به کمک یا همراهی یکی از اساتید یا فارغ التحصیلان دکترای رشته خود را دارند.
ما در موسسه استاد پژوهش همکاران زیادی برای نوشتن پایان نامه داریم و میتوانیم به شما معرفی کنیم .

نکته حائز اهمیت ضمانت مجموعه ما است که به شما این اطمینان خاطر را می‌دهد که نوشتن پایان نامه شما به بهترین نحو ممکن انجام میشود و قطعا شما میتوانید تایید استاد راهنمای خود را بگیرید .

نگارش پایان نامه 

ما به دانشجویان کمک می‌کنیم تا یک ساختار منطقی و روان برای پایان‌نامه‌شان ایجاد کنند و از استانداردهای علمی و تحقیقاتی پیروی کنند.

نگارش پایان نامه یکی از مهم‌ترین قسمت‌های کارشناسی ارشد می‌باشد بسیاری از دانشجویان در دانشگاه درباره نگارش پایان‌نامه آموزشی ندیده‌اند ما در موسسه استاد پژوهش علاوه بر نگارش کامل پایان نامه آموزش کامل تمامی فصول نرم‌افزارها تحلیل‌های آماری و غیره را به صورت کامل و تصویری آموزش می‌دهیم .
برای نگارش پایان نامه فقط کافیست تا با موسسه استاد پژوهش همراه شوید.

با توجه به ضمانت‌های لازم این اطمینان خاطر را خواهید داشت که به بهترین نحو ممکن پایان نامه خود را تحویل خواهید گرفت . 

 

 

موسسه نوشتن پایان نامه کارشناسی ارشد

موسسه استاد پژوهش در زمینه نوشتن پایان نامه‌های کارشناسی ارشد تجربه ۱۲ ساله دارد موسسه تمامی پایان‌نامه‌های مقطع کارشناسی ارشد را به صورت تضمینی با ضمانت کتبی انجام داده و در تمامی مراحل دانشجو را هدایت و راهنمایی می‌کند نکته مهم این است که موسسه استاد پژوهش آموزش تمامی مراحل پایان نامه را به همراه توضیحات کافی و کامل پایان‌نامه به دانشجویان محترم ارائه میکند .

موسسه نگارش پایان نامه تضمینی

 

موسسه نگارش پایان نامه
موسسه استاد پژوهش جزو اولین موسسات نگارش پایان‌نامه در سطح کشور می‌باشد این موسسه در سالیان سال تجربه خود تعداد زیادی پایان نامه مقطع ارشد و دکترا را به پایان رسانده است استاد پژوهش تنها موسسه نگارش پایان نامه در سطح کشور است که در زمینه تمامی رشته‌های مقطع ارشد و دکترا فعالیت می‌کند کادر مجرب مجموعه شامل اساتید و اعضای هیئت علمی دانشگاه‌های معتبر کشور می‌باشد که این کمک را به شما می‌کند تا از بابت کیفیت و نحوه انجام کار خیالتان راحت باشد . 

 

موسسه پایان نامه نویسی در تهران

همانطور که مشاهده فرمودید تعداد زیادی موسسه انجام پایان نامه در سطح تهران وجود دارد موسساتی که گاهاً از بدو تاسیسشان تاکنون چند ماهی بیشتر نگذشته یا موسساتی که بیش از ۱۰ سال سابقه کار دارند.
نکته مهم این است که ما به چه صورتی به این موسسات اعتماد کنیم؟
نکته اول برای اعتماد قرار داشتن آدرس و شماره تلفن ثابت در وب سایت مجموعه می‌باشد مورد بعدی آدرس و لوکیشن مجموعه میباشد بعضی از موسسات داخل انقلاب به صورت اجاره میز یا اتاق مشغول انجام و انعقاد قراردادهای انجام پایان نامه می‌باشند.
مشخص است که مجموعه‌های این چنینی به هیچ عنوان قابل اعتماد نیستند چون هر لحظه امکان تغییر آدرس آنها وجود دارد.

 

نوشتن پایان‌نامه کارشناسی ارشد

برای نوشتن پایان نامه کارشناسی ارشد ابتدا حوزه کاری عنوان باید مورد تایید استاد قرار گیرد بعد از تایید عنوان نگارش پروپوزال شروع می‌شود.
در پروپوزال تمامی ۵ فصل پایان نامه بررسی شده و توضیح داده می‌شود که چه کاری قرار است در پایان نامه انجام شود به ترتیب بعد از آن فصول اول ، دوم ،  سوم ،  چهارم و پنجم نگارش میشود .

موسسه استاد پژوهش نوشتن پایان‌نامه را به صورت مرحله به مرحله انجام داده و بعد از تایید هر مرحله هزینه آن را اخذ می‌کند پس خیال شما از بابت تایید هر فصل با توجه به نحوه و روش پرداخت می‌تواند راحت باشد برای نوشتن پایان نامه کارشناسی ارشد نیاز به اساتید و دانش و یا دانشجویان دکترای رشته خودتان را دارید یعنی کسی که مسیر شما را قبلاً طی کرده مشخص است که این شخص به راحتی از پس نوشتن پایان نامه شما برمی آید همراهی با استاد پژوهش به شما کمک می‌کند تا با این اساتید آشنا شوید.

5 21 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
15 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
حسین بلندی
حسین بلندی
1 سال قبل

سلام
در مورد پایان نامه ارشد اموزش زبان المانی راهنمایی بفرمایید
ممنون از لطفتون

محمد حسین
محمد حسین
1 سال قبل

سلام برا سفارش کار پایان نامه ارشد چگونه باید ثبت سفارش کنم

کابلی
کابلی
1 سال قبل

باسلام بنده ی پایانامه دارم می خوام برام کارکنید

sahar
1 سال قبل

ممنون از سایت خوبتون شما بهترین هستین

جعفر قنبری
جعفر قنبری
11 ماه قبل

سلام، آیا امکان همکاری با شما هست؟

ab azizi
8 ماه قبل

سلام ، خسته کار و زندگی نباشید

مایا ساکتی
مایا ساکتی
6 ماه قبل

سلام چگونه برای انجام پایان نامه بشما اعتماد کنم؟

علی قدرتی
علی قدرتی
1 ماه قبل

من امروز دفاع کردم و میخواستم با این کامنت از زحمات شما قدردانی کنم?????