انجام ویراستاری کامل پایان نامه(به صورت 100% تضمینی)

ویراستاری پایان‌نامه

دوران دانشجویی در مقاطع تحصیلی ارشد و دکتری به ارائه پایان‌نامه ختم می‌شود که فارغ‌التحصیل شدن دانشجویان زمانی امکان‌پذیر است که پایان‌نامه آن ها نمره موردنظر را کسب کند. یکی از مواردی که در نوشتن پایان‌نامه بسیار مهم است، ویراستاری و ویرایش متن آن است. اگر حتی متن پایان‌نامه شما بسیار علمی و دقیق باشد، اما ویرایش تخصصی آن را انجام نداده باشید حتماً توسط داوران تذکر خواهید خورد.

مؤسسه استاد پژوهش ویراستاری پایان‌نامه ارشد و ویراستاری رساله را با کادری مجرب انجام می‌دهد. برای همین در ادامه برخی از فعالیت‌های مهم و خدمات این مؤسسه را در حوزه ویراستاری پایان‌نامه بررسی کرده‌ایم.

یک نکته مهم در زمان ویراستاری پایان‌نامه

در دانشگاه‌های مختلف شیوه نگارش پایان‌نامه متفاوت است، به همین دلیل دانشگاه یا اساتید یک فایل را در اختیار دانشجو قرار می‌دهند تا متناسب با آن به صفحه‌آرایی، نوشتن فصل‌ها، تدوین درست پایان‌نامه، علائم نگارشی و … پایان‌نامه خود بپردازند.

پس برای انجام ویراستاری پایان‌نامه در مقطع ارشد و دکتری باید این فایل را در اختیار داشته باشید و آن را برای مؤسسه استاد پژوهش ارسال نمایید تا ویراستاری را مطابق با آن انجام دهد. لطفاً نسبت به این مورد بی‌توجه نباشید زیرا کیفیت پایان‌نامه شما را زیر سؤال خواهد برد.

ویراستاری پایان‌نامه در مؤسسه استاد پژوهش

برای آن که ویراستاری پایان‌نامه دکتری و یا ارشد به بهترین شکل انجام شود، در مؤسسه ما از سطوح مختلفی استفاده کرده‌ایم تا هر شخصی متناسب با نیاز خود برای ویراستاری این مدرک علمی اقدام کند. برخی از سطوح ویراستاری پایان‌نامه به صورت زیر است:

  1. ویراستاری ظاهری پایان‌نامه

همان‌طور که گفته شد، نحوه چیدمان پایان‌نامه‌ها و ظاهر آن برای هر دانشگاه متفاوت است و باید به طور دقیق اجرا شود. انجام کارهای پایان‌نامه وقت‌گیر است و دانشجو فرصت چندانی برای ویراستاری و صفحه‌آرایی پایان‌نامه نخواهد داشت.

در این سطح هزینه ویراستاری پایان‌نامه بابت حاشیه‌بندی، فصل‌بندی، فونت، شماره‌گذاری، فهرست کردن اتوماتیک، پاراگراف‌بندی و … پرداخت می‌شود.

یک روش ساده و سریع برای ویراستاری رساله دکتری و یا پایان‌نامه ارشد انجام این نوع ویراستاری توسط افراد حرفه‌ای در مؤسسه ما می‌باشد.

  1. ویراستاری فنی پایان‌نامه

اگر به دنبال ثبت سفارش ویراستاری پایان‌نامه هستید، از ویراستاری فنی آن نیز غافل نشوید. در این سطح ویراستاران مجرب پایان‌نامه شما از نظر غلط‌های املائی، مشکلات نگارشی، نقطه‌گذاری، نحوه فاصله‌گذاری، نیم‌فاصله، نحوه نوشتن اعداد و … بررسی می‌کند.

داشتن غلط املائی و مشکلات نگارشی در پایان‌نامه یک ضعف برای دانشجو است و حتماً اساتید نسبت به این امر بی‌توجه نخواهند بود. اگر تنها ویراستاری این سطح را از ما بخواهید، قیمت ویراستاری پایان‌نامه بر اساس همین سطح محاسبه می‌گردد.

  1. ویراستاری تخصصی پایان‌نامه

در این سطح از ویراستاری مؤسسه استاد پژوهش به بررسی انتقال مفاهیم و شیوایی مطلب می‌پردازد. جملات در پایان‌نامه باید به‌گونه‌ای به کار برده شوند که مفاهیم آن‌طور که هست به خواننده منتقل گردد. پس حتماً در کنار سطح‌های دیگر ویراستاری پایان‌نامه نسبت به انجام این مورد نیز اقدام کنید.

مواردی چون حذف کلمات عامیانه، بررسی روان نویسی و شیوایی بیان، غلط‌های املائی، غلط‌های نگارشی، کوتاه‌کردن جملات بلند و خسته‌کننده و … در این سطح توسط ویراستار انجام می‌شود.

قطعاً در قیمت‌گذاری مؤسسه این سطح از ویراستاری قیمتی بیشتر نسبت به سطوح دیگر خواهد داشت. هزینه ویراستاری پایان‌نامه به صورت صفحه‌ای می‌باشد.

  1. ویراستاری کامل پایان‌نامه

اگر خودتان فرصت انجام هیچ‌کدام از سطح‌های ویراستاری رساله یا پایان‌نامه را ندارید، می‌توانید در زمان ثبت سفارش ویراستاری رساله و پایان‌نامه از مؤسسه ما ویراستاری کامل را بخواهید.

این سطح از ویراستاری تمام سطح‌های دیگر را در برمی‌گیرد و پایان‌نامه از هر نظر ویرایش می‌شود.

پس اگر خواهان ویراستاری پایان‌نامه با قیمتی مناسب و کیفیتی بالا هستید، با یک ارتباط ساده با مشاوران ما و ثبت سفارش خود این ویراستاری دراسرع‌وقت به شما تحویل داده می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید