تحلیل پایان نامه با نرم افزار NVivo با نازلترین قیمت

انجام nvivo برای داده‌های کیفی موجود در پروژه‌های مختلف لازم است. این داده‌ها که پژوهشگر را مجاب می‌کند از روش‌های مختلف و بدون پیش‌داوری به جمع‌آوری آن ها بپردازد، برای تحلیل شدن نیاز به نرم‌افزارهای مختلفی دارند. نرم‌افزار انویوو یک نرم‌افزار بسیار قدرتمند است که برای تحلیل داده‌های کیفی به کار برده می‌شود.

اگر علم و دانش استفاده از این نرم‌افزار و یا وقت کافی برای تحلیل داده‌ها را ندارید، پروژه خود را به مؤسسه استاد پژوهش بسپارید تا در کمترین زمان و با بهترین کیفیت پروژه خود را تحویل بگیرید.

معرفی نرم‌افزار NVivo

در علوم‌انسانی داده‌های کیفی از اهمیت بالایی برخوردار هستند و همین امر سبب شده است که در طی چندین سال گذشته پروژه‌های متعددی با این داده‌ها به انجام برسند.

نرم‌افزار QSR Nvivo از بخش‌ها و ابزارهای مختلفی تشکیل شده است. داده‌های کیفی که از روش‌هایی چون گفتمان، پرسش‌نامه‌ها، مصاحبه‌ها و … به‌دست‌آمده‌اند، در محیط این نرم‌افزار وارد می‌شوند و کاربر با کدنویسی‌های خاص با نرم‌افزار داده‌ها را تحلیل و خروجی را با مدل‌سازی و دیگر روش‌های تفسیر تحویل می‌گیرد.

در صنایع مختلف و در پروژه‌های دانشگاهی حتماً به انجام پروژه NVivo نیاز پیدا خواهید کرد که مؤسسه استاد پژوهش با کادری مجرب همراه شما خواهد بود.

انجام پروژه نرم‌افزار NVivo

در رشته‌هایی نظیر مدیریت، آمار و … داده‌های کیفی از روش‌هایی مصاحبه، محتواهای کیفی و … گردآوری می‌شوند که این حجم بالا داده برای بررسی دقیق به نرم‌افزار Nvivo نیازمند خواهد بود.

یادگیری تمام نرم‌افزارها و کار با آن ها برای همه دانشجویان، پژوهشگران و … امکان‌پذیر نیست بنابراین مؤسسه استاد پژوهش برای رفع این مشکل، ده ها نیروی ماهر در زمینه‌های مختلف علمی و مسلط به نرم‌افزارهای روز دنیا را در تیم خود جمع کرده است تا پروژه‌ها را با بهترین کیفیت به مشتریان تحویل دهد. برخی از خدمات این مؤسسه در انجام Nvivo عبارت‌اند از:

  1. انجام تحلیل گفتگو یا گفتمان
  2. انجام پروژه با نرم‌افزار NVivo
  3. تحلیل پایان‌نامه با NVivo
  4. انجام کار کیفی با نرم‌افزار NVivo

همچنین امکان انجام پروژه‌ها با نرم‌افزارهای مخصوص دیگر نیز در این مؤسسه امکان‌پذیر است.

کیفیت و قیمت انجام NVivo

همه می‌دانیم، انجام پروژه‌های دانشجویی نیاز به‌وقت و حوصله زیادی دارد تا کیفیت چاشنی کار شود و پروژه تحویلی بدون نقص انجام شود. در تیم استاد پژوهش کیفیت را در تمام پروژه‌های خود به‌عنوان یک اولویت قرار داده است تا هیچ‌گونه کم‌کاری پذیرفته نشود.

این دقت سبب انجام پروژه با بالاترین کیفیت می‌باشد که پژوهشگر نیز در طول انجام پروژه در مواقعی که لازم باشد، روند کار را بررسی خواهد کرد.

کیفیت بالا در مؤسسه استاد پژوهش سبب افزایش قیمت نشده است و قیمت انجام NVivo باتوجه‌به خود پروژه سنجیده می‌شود که بسیار مناسب است و قیمت در مقایسه باکیفیت بسیار کم است.

سفارش انجام NVivo در مؤسسه استاد پژوهش

حال که تا حدودی با نرم‌افزار NVivo و مؤسسه استاد پژوهش آشنا شدید، برای ثبت سفارش انجام NVivo کار سختی را نخواهید داشت. بلکه باید در ابتدا پروژه خود را برای تیم خبره ما ارسال نمایید تا قیمت‌گذاری آن انجام شود و سپس پس از توافق بر سر قیمت، زمان تحویل آن مشخص و اقدامات برای انجام پروژه آغاز می‌گردد.

اگر بازهم سؤالی در خصوص انجام NVivo دارید و در پاسخ‌یابی آن سردرگم هستید، از طریق شماره تماس‌های موجود در سایت با مشاوران تیم ما تماس برقرار نمایید تا شما را به بهترین شکل راهنمایی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید