انجام اصلاح پایان نامه(قبل و بعد از دفاع)با قیمت کاملا مناسب

شاید فکر کنید که بعد از نوشتن پایان نامه و دفاع از آن ، نمره قبولی را از استاد راهنما دریافت میکنید و دیگر نیازی به اصلاح پایان نامه بعد از دفاع از آن نیست . اما باید دانست که این تصور درست نیست و امکان دارد که در جلسات دفاع ، استاد راهنما نظراتی را بیان کند که شما باید حتما به اصلاح پایان نامه بپردازید و آن نظرات را در آن مطرح کنید.

یکی از اقدامات و خدماتی که استاد پژوهش انجام میدهد ، اصلاح پایان نامه و درج نظرات استاد راهنما در پایان نامه و تغییرات جزئیات مد نظر استاد راهنمای دانشجویان می باشد.

بنابراین شما میتوانید قسمت هایی از پایان نامه را که نیاز به تغییر دارد و همچنین نظرات استاد راهنما را به اطلاع متخصصان و اساتید استاد پژوهش برسانید تا این افراد در کمترین زمان ، اصلاح پایان نامه شما را انجام دهند و به سرانجام برسانند.

اصلاح و ویرایش پایان نامه شامل چه مراحلی است؟

در اولین گام موسسه استاد پژوهش با در نظر گرفتن شیوه نامه دانشگاه دانشجویانی که اصلاح پایان نامه را به این موسسه سپردند ، صفحه آرایی و چیدمان مطالب پایان نامه را بررسی و اصلاح میکند. مواردی که در مرحله اول توسط تیم ما بررسی می شود عبارتند از:

 • تنظیم کردن پاورقی ها
 • تغییر دادن اندازه فونت ها و نوع آن
 • حاشیه صفحات و شماره صفحات
 • بر اساس فرمت خواسته شده منابع را تنظیم میکند.
 • تنظیم کردن فهرست برای فصل های پایان نامه

بعد از گذراندن اولین گام اصلاح پایان نامه ، متخصصان و ویراستارهای موسسه استاد پژوهش غلط املایی های موجود در پایان نامه و غلط های نگارشی را اصلاح میکنند و موارد زیر را برای اصلاح درنظر میگیرد:

 • تنظیم کردن پاراگراف ها
 • اصلاح کردن اعداد به کاررفته در پایان نامه
 • بررسی و اصلاح علائم نگارشی
 • اصلاح کردن فاصله بین کلمات

بعد از گذراندن دو مرحله ذکر شده ، ویراستار استاد پژوهش به اصلاح جملات مبهم و گنگ میپردازد و مطالب و اطلاعات پایان نامه را به صورت روان و ساده در میاورد و طول جملات بسار کوتاه و بلند را ویرایش خواهد کرد.همچنین در این مرحله از اصلاح پایان نامه ، جملات از لحاط معنایی بررسی خواهد شد و عباراتی که ناقص هستند و کلمات عامیانه ، از پایان نامه حذف خواهد شد.

علاوه بر موارد ذکر شده ، خطاهای ساختاری و دستوری پایان نامه نیز در این مرحله رفع خواهد شد.

شما میتوانید با خیالی اسوده انجام اصلاحات پایان نامه خود را به استاد پژوهش بسپارید . این موسسه با داشتن تجربه چند ساله در انجام مراحل بالا ، به یکی از باسابقه ترین و بهترین موسسه برای انجام اصلاح پایان نامه تبدیل شده است.

هزینه اصلاح پایان نامه موسسه استاد پژوهش چقدر است؟

قیمت اصلاحات پایان نامه به فاکتورها و عوامل مختلفی بستگی دارد. این عوامل عبارتند از:

 • نوع اصلاحیه
 • مدت زمانی که اصلاح پایان نامه طول میکشد(هزینه اصلاح فوری پایان نامه بیشتر است)
 • میزان تجربه ویراستار

دانشجویانی که به اصلاح قواعد نگارشی مسلط هستند و زمان ویرایش غلط های املایی پایان نامه را دارند ، میتوانند خودشان ویرایش های لازم را انجام دهند تا هزینه کمتری را پرداخت کنند. در صورتی که دانشجو مهارت و زمان کافی برای انجام این کار را نداشته باشد ، متخصصان استاد پژوهش به یاری این عزیزان میشتابد و اصلاحات لازم را انجام میدهد.

موسسه استاد پژوهش آماده خدمت رسانی به عزیزانی است که میخواهند ویرایش پایان نامه خود را در مدت زمان کوتاه تری به پایان برسانند.

برای مشاوره با تیم متخصص و کارشناسان،انجام تز و همچنین اطلاع از قیمت و تعرفه های اصلاح پایان نامه استاد پژوهش از راه های ارتباطی مشخص شده در این صفحه اقدام کنید و با ما درتماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید