انجام اصلاح پایان نامه(قبل و بعد از دفاع)با قیمت کاملا مناسب

شاید فکر کنید که بعد از نوشتن پایان نامه و دفاع از آن ، نمره قبولی را از استاد راهنما دریافت میکنید و دیگر نیازی به اصلاح پایان نامه بعد از دفاع از آن نیست . اما باید دانست که این تصور درست نیست و امکان دارد که در جلسات دفاع ، استاد راهنما نظراتی را بیان کند که شما باید حتما به اصلاح پایان نامه بپردازید و آن نظرات را در آن مطرح کنید.

یکی از اقدامات و خدماتی که استاد پژوهش انجام میدهد ، اصلاح پایان نامه و درج نظرات استاد راهنما در پایان نامه و تغییرات جزئیات مد نظر استاد راهنمای دانشجویان می باشد.

بنابراین شما میتوانید قسمت هایی از پایان نامه را که نیاز به تغییر دارد و همچنین نظرات استاد راهنما را به اطلاع متخصصان و اساتید استاد پژوهش برسانید تا این افراد در کمترین زمان ، اصلاح پایان نامه شما را انجام دهند و به سرانجام برسانند.

اصلاح و ویرایش پایان نامه شامل چه مراحلی است؟

در اولین گام موسسه استاد پژوهش با در نظر گرفتن شیوه نامه دانشگاه دانشجویانی که اصلاح پایان نامه را به این موسسه سپردند ، صفحه آرایی و چیدمان مطالب پایان نامه را بررسی و اصلاح میکند. مواردی که در مرحله اول توسط تیم ما بررسی می شود عبارتند از:

 • تنظیم کردن پاورقی ها
 • تغییر دادن اندازه فونت ها و نوع آن
 • حاشیه صفحات و شماره صفحات
 • بر اساس فرمت خواسته شده منابع را تنظیم میکند.
 • تنظیم کردن فهرست برای فصل های پایان نامه

بعد از گذراندن اولین گام اصلاح پایان نامه ، متخصصان و ویراستارهای موسسه استاد پژوهش غلط املایی های موجود در پایان نامه و غلط های نگارشی را اصلاح میکنند و موارد زیر را برای اصلاح درنظر میگیرد:

 • تنظیم کردن پاراگراف ها
 • اصلاح کردن اعداد به کاررفته در پایان نامه
 • بررسی و اصلاح علائم نگارشی
 • اصلاح کردن فاصله بین کلمات

بعد از گذراندن دو مرحله ذکر شده ، ویراستار استاد پژوهش به اصلاح جملات مبهم و گنگ میپردازد و مطالب و اطلاعات پایان نامه را به صورت روان و ساده در میاورد و طول جملات بسار کوتاه و بلند را ویرایش خواهد کرد.همچنین در این مرحله از اصلاح پایان نامه ، جملات از لحاط معنایی بررسی خواهد شد و عباراتی که ناقص هستند و کلمات عامیانه ، از پایان نامه حذف خواهد شد.

علاوه بر موارد ذکر شده ، خطاهای ساختاری و دستوری پایان نامه نیز در این مرحله رفع خواهد شد.

شما میتوانید با خیالی اسوده انجام اصلاحات پایان نامه خود را به استاد پژوهش بسپارید . این موسسه با داشتن تجربه چند ساله در انجام مراحل بالا ، به یکی از باسابقه ترین و بهترین موسسه برای انجام اصلاح پایان نامه تبدیل شده است.

هزینه اصلاح پایان نامه موسسه استاد پژوهش چقدر است؟

قیمت اصلاحات پایان نامه به فاکتورها و عوامل مختلفی بستگی دارد. این عوامل عبارتند از:

 • نوع اصلاحیه
 • مدت زمانی که اصلاح پایان نامه طول میکشد(هزینه اصلاح فوری پایان نامه بیشتر است)
 • میزان تجربه ویراستار

دانشجویانی که به اصلاح قواعد نگارشی مسلط هستند و زمان ویرایش غلط های املایی پایان نامه را دارند ، میتوانند خودشان ویرایش های لازم را انجام دهند تا هزینه کمتری را پرداخت کنند. در صورتی که دانشجو مهارت و زمان کافی برای انجام این کار را نداشته باشد ، متخصصان استاد پژوهش به یاری این عزیزان میشتابد و اصلاحات لازم را انجام میدهد.

موسسه استاد پژوهش آماده خدمت رسانی به عزیزانی است که میخواهند ویرایش پایان نامه خود را در مدت زمان کوتاه تری به پایان برسانند.

برای مشاوره با تیم متخصص و کارشناسان،انجام تز و همچنین اطلاع از قیمت و تعرفه های اصلاح پایان نامه استاد پژوهش از راه های ارتباطی مشخص شده در این صفحه اقدام کنید و با ما درتماس باشید.

قابل توجه کلیه دانشجویان تحصیلات تکمیلی و مدافعان پایان نامه آینده! بر کسی پوشیده نیست که ویرایش پایان نامه شما می تواند یک کار پرهزینه و دلهره آور باشد. با این حال، اگر به شما بگوییم راه حلی برای این مخمصه وجود دارد، چه؟ به خدمات ویرایش مقرون به صرفه ما که به طور خاص برای بازنگری های پس از دفاع طراحی شده اند، نگاه نکنید. چه با دستور زبان یا ساختار مشکل داشته باشید، ما شما را تحت پوشش قرار داده ایم. با قیمت های بی نظیر و کیفیت کار استثنایی ما با استرس خداحافظی کنید و به موفقیت های تحصیلی سلام کنید. پس قهوه خود را بردارید، بنشینید، استراحت کنید و به ما کمک کنید مقاله تحقیقاتی شما را از خوب به عالی برسانیم!

مشاوره برای انجام پایان نامه از 0 تا 100 با قیمت مناسب

هنگام ویرایش پایان نامه قبل و بعد از دفاع باید به چند نکته توجه داشته باشید. اول، مهم است که به خاطر داشته باشید که احتمالاً پس از دفاع، باید تغییراتی در پایان نامه خود ایجاد کنید. این امری طبیعی و قابل انتظار است. با این حال، شما نباید بدون مشورت با کمیته خود، تغییرات عمده ای در پایان نامه خود ایجاد کنید.

دوم، مهم است که یک ویرایشگر خوب پیدا کنید که بتواند به شما در بهبود پایان نامه کمک کند. یک ویراستار خوب می‌تواند به اشتباهات در استدلال شما اشاره کند و به شما کمک کند تا ایده‌های خود را روشن کنید. آنها همچنین می توانند به شما در بهبود ساختار کلی مقاله کمک کنند.

سوم، مهم است که در مورد ایجاد تغییرات در پایان نامه خود فعال باشید. اگر برای ایجاد تغییرات تا پس از دفاع خود صبر کنید، ممکن است خیلی دیر شده باشد. ممکن است کمیته شما تمایلی به بررسی تغییرات عمده در آن مرحله نداشته باشد. بنابراین، مهم است که در اسرع وقت پس از دفاع، تغییرات را شروع کنید.

چهارم، مهم است که هنگام ایجاد تغییرات در پایان نامه، هزینه ویرایش را در نظر داشته باشید. برخی از ویراستاران ممکن است نرخ های بالایی را برای خدمات خود دریافت کنند. با این حال، گزینه های مقرون به صرفه زیادی نیز وجود دارد. مهم است که در اطراف خرید کنید و ویرایشگری را پیدا کنید که بتواند خدمات با کیفیت را با قیمت مناسب ارائه دهد.

پنجم، مهم است که هنگام ایجاد تغییرات در پایان نامه، جدول زمانی ویرایش را در نظر داشته باشید. در بیشتر موارد، قبل از اعطای مدرک، زمان محدودی برای ویرایش خواهید داشت. بنابراین، مهم است

ویرایش پایان نامه کارشناسی ارشد و پایان نامه دکتری + 100 روز ضمانت

شما پایان نامه کارشناسی ارشد یا دکتری خود را به پایان رسانده اید و اکنون به دنبال یک ویراستار حرفه ای هستید تا از شما در بهبود زبان، ساختار و سبک کارتان حمایت کند؟ من خدمات ویرایش را برای دانشجویان و دانشگاهیان با قیمت های بسیار مناسب ارائه می دهم. خدمات من عبارتند از:

-ویرایش زبان: زبان پایان نامه شما از جمله گرامر، املا و واژگان را بهبود خواهم داد.

-ویرایش ساختار: من به شما کمک خواهم کرد تا ساختار استدلال خود را سازماندهی و روشن کنید.

-ویرایش سبک: وضوح، مختصر و دقت نوشتار را به شما خواهم داد.

ضمناً 100 روز ضمانت می‌دهم: اگر از کار من راضی نیستید، تغییرات لازم را رایگان انجام می‌دهم.

راهنمای جامع فرآیند پایان نامه از تایید تا دفاع

قبل از اینکه بتوانید حتی به دفاع از پایان نامه خود فکر کنید، باید از کمیته خود تأییدیه بگیرید. این می‌تواند یک فرآیند طولانی و دشوار باشد، اما مهم است که قبل از ادامه کار، مطمئن شوید که پایان‌نامه شما کاملاً خوب است. پس از تأیید، می توانید برای دفاع خود آماده شوید.

اول از همه، باید مطمئن شوید که نسخه خطی شما صیقل داده شده و آماده ارسال است. قبل از ارسال آن به کمیته، برای ویرایش و بازنگری کار خود وقت بگذارید. هنگامی که آنها آن را پذیرفتند، می توانید برای دفاع خود آماده شوید.

چند کار وجود دارد که باید انجام دهید تا برای دفاع خود آماده شوید. ابتدا باید یک طرح کلی از آنچه ارائه می کنید ایجاد کنید. این به شما کمک می کند تا در طول ارائه خود متمرکز شوید. دوم، تمرین، تمرین، تمرین! شما نمی خواهید در طول دفاع خود غافلگیر شوید، بنابراین مطمئن شوید که به خوبی آماده شده اید.

آخرین اما مهم، هنگامی که روز دفاع شما فرا می رسد، استراحت کنید و یک نفس عمیق بکشید. شما برای این کار سخت کار کرده اید و آماده هستید که این همه کار سخت را به رخ بکشید!

دیدگاهتان را بنویسید