انجام تحلیل کیفی با استفاده از نرم افزار مکس کیودا (MAXQDA)

در تحلیل داده‌های حاصل از تحقیقات و نوشته‌ها لازم است، از نرم‌افزاری قدرتمند استفاده شود که خوشبختانه با وجود نرم‌افزار MAXQDA  به‌راحتی هرچه‌تمام‌تر می‌توان داده‌های کیفی را مورد تحلیل قرارداد. انجام MAXQDA  در پروژه‌های مختلف توسط مؤسسه استاد پژوهش انجام می‌شود تا ارتباط بین داده‌های کیفی به‌راحتی به دست آید و نتایج حاصل از آن ها مورد بررسی قرار بگیرد.

در مواقعی که انجام پروژه MAXQDA  برایتان مشکل است و یا فرصت کافی برای انجام پروژه‌ها را ندارید، مراجعه به سایت مؤسسه استاد پژوهش و ارتباط با مشاوران کار مفیدی خواهد بود.

معرفی نرم‌افزار MAXQDA

برای داده‌های کیفی یک نرم‌افزار به نام مکس کیودا طراحی شده است که انجام تحلیل‌های مربوط به آن را با کیفیتی بالا انجام می‌دهد. تحلیل چنین داده‌هایی با روش‌های دستی سخت و دشوار است که با امکانات و ویژگی‌هایی که در این نرم‌افزار وجود دارد، داده‌ها با فرمت‌های مختلف را می‌توان وارد فضای این نرم‌افزار کرد.

یکی از قابلیت‌هایی که می‌توان برای این نرم‌افزار به آن اشاره کرد، پشتیبانی از زبان فارسی می‌باشد و کار را برای کاربران راحت کرده است.

نرم‌افزار مکس کیودای به دلیل قدرت آن در داده‌های کیفی پژوهشی بسیار مورداستفاده قرار می‌گیرد که لزوم استفاده از آن را لازم می‌کند. مؤسسه استاد پژوهش یکی از معتبرترین مؤسسه‌های موجود است که نسبت به انجام پروژه‌های مکس کیودا اقدام می‌کند و پروژه‌های باکیفیتی را به محققان و پژوهشگران تحویل می‌دهد.

خدمات قابل‌ارائه در مؤسسه استاد پژوهش

کنار هم قرارگرفتن افراد و استادان ماهر و با دانش در تحلیل کیفی داده‌ها و استفاده از نرم‌افزار MAXQDA  در مؤسسه استاد پژوهش سبب انجام انواع پروژه‌ها با نرم‌افزارهای دلخواه شما شده است که در ادامه به برخی از فعالیت‌های قابل انجام در این مؤسسه اشاره کرده‌ایم:

  • انجام کدگذاری نرم‌افزار مکس کیودای
  • انجام تحلیل متون نرم‌افزار مکس کیودای
  • انجام تحلیل مصاحبه MAXQDA
  • تحلیل داده‌های کیفی با نرم‌افزارهای خاص
  • و انجام هر نوع پروژه دانشجویی

این موارد تنها بخشی از خدمات قابل انجام توسط تیم حرفه‌ای ما می‌باشد که در صورت نیاز می‌توانید با ما تماس برقرار کنید و سفارش خود را به ثبت برسانید.

قیمت انجام MAXQDA

برای قیمت‌گذاری هر کاری باید به موارد مختلفی مثل کیفیت، حجم، نوع و … توجه کرد که در انجام پروژه MAXQDA  نیز همین‌گونه است. در تیم استاد پژوهش شما باید پروژه خود را ارسال کنید تا مجری‌های پروژه آن را مورد بررسی قرار دهند و سپس قیمت مناسب با آن را تعیین می‌کنند.

قبل از شروع به انجام پروژه این قیمت با شما در میان گذاشته می‌شود و بر اساس شرایط توافقی بین شما و مؤسسه قیمت نهایی تصویب می‌شود. اگر هم قیمت مناسب و هم کیفیت بالا را می‌خواهید حتماً با ما تماس حاصل بفرمایید.

سفارش پروژه با نرم‌افزار مکس کیودا

سفارش پروژه نرم‌افزار مکس کیودا یکی از دغدغه‌هایی است که در طول تحصیل دانشجویان با آن مواجه خواهند شد زیرا انجام پروژه هم‌زمان بر است و هم اینکه نیاز به تخصص دارد. ازاین‌رو مؤسسه استاد پژوهش با نیروی کار خبره به فعالیت در این زمینه پرداخته است. پس اگر هر نوع پروژه‌ای با داده‌های کیفی دارید، حتماً دراسرع‌وقت با مشاوران ما ارتباط برقرار کنید تا شما را در انجام MAXQDA  راهنمایی کنیم.

آیا از غربال کردن انبوهی از داده ها برای یافتن بینش های معنادار خسته شده اید؟ به نرم افزار Max QDA، برنامه آسان برای انجام تجزیه و تحلیل کیفی، نگاه نکنید. چه محقق یا دانشجو باشید، این ابزار به شما کمک می کند تا داده های خود را سازماندهی کنید و الگوهای ارزشمندی را در تحقیقات خود کشف کنید. در این پست وبلاگ، نحوه استفاده موثر و کارآمد از نرم افزار Max QDA را بررسی خواهیم کرد. پس یک فنجان قهوه بردارید و شروع کنیم!

آموزش تحلیل کیفی با Max QDA

تحلیل کیفی فرآیند تبدیل داده های بدون ساختار، مانند متن مصاحبه، به بینش مفید است. می توان از آن برای درک نظرات مشتریان، بازخورد کارکنان یا روند بازار استفاده کرد.

Max QDA یک بسته نرم افزاری است که تجزیه و تحلیل کیفی را آسان می کند. دارای ابزارهایی برای کدگذاری و سازماندهی داده ها، ایجاد یادداشت ها و گزارش ها و تجسم نتایج است.

آموزش با Max QDA می تواند به شما کمک کند تا بیشترین بهره را از نرم افزار ببرید. شما یاد خواهید گرفت که چگونه از ویژگی های آن برای تجزیه و تحلیل کارآمد داده های خود و نتیجه گیری معنادار استفاده کنید.

تجزیه و تحلیل داده های تحقیق کیفی با استفاده از نرم افزار

نرم افزار Max Kyuda ابزاری قدرتمند برای تجزیه و تحلیل داده های تحقیقات کیفی است. طیف گسترده ای از ویژگی ها و گزینه ها را برای استخراج و استخراج معنا از منابع داده ارائه می دهد. در این بخش، نحوه استفاده از Max Kyuda برای تجزیه و تحلیل داده های تحقیق کیفی را بررسی خواهیم کرد.

ابتدا باید نرم افزاری را که می خواهید برای تحلیل خود استفاده کنید انتخاب کنید. گزینه های مختلف زیادی وجود دارد، اما ما استفاده از Max Kyuda را توصیه می کنیم زیرا به طور خاص برای تجزیه و تحلیل داده های کیفی طراحی شده است. پس از انتخاب نرم افزار، آن را دانلود و بر روی کامپیوتر خود نصب کنید.

پس از نصب نرم افزار، آن را راه اندازی کنید و یک پروژه جدید ایجاد کنید. در پروژه، شما باید داده های کیفی خود را وارد کنید. این کار را می توان با انتخاب گزینه «واردات داده» از منوی اصلی انجام داد. قالب فایل داده های خود را انتخاب کنید (به عنوان مثال، csv. یا txt.) و سپس به مکان فایل در رایانه خود بگردید.

پس از وارد کردن داده های خود، باید یک روش تجزیه و تحلیل را انتخاب کنید. Max Kyuda روش های مختلفی را برای تجزیه و تحلیل داده های کیفی ارائه می دهد، اما توصیه می کنیم از روش “تحلیل محتوا” استفاده کنید. این روش به شما امکان می دهد تا داده های خود را کدگذاری کنید تا بتوانید الگوها و مضامین درون محتوا را شناسایی کنید.

هنگامی که روش تجزیه و تحلیل خود را انتخاب کردید، باید داده های خود را کدگذاری کنید. کدنویسی به سادگی فرآیند برچسب گذاری هر قطعه داده با یک برچسب یا دسته است. به عنوان مثال، اگر در حال تجزیه و تحلیل متن مصاحبه هستید، ممکن است همه موارد را کدگذاری کنید

وبینار تحلیل داده های کیفی با استفاده از نرم افزار Max Kyuda 2020

به عنوان بخشی از مجموعه وبینارهای در حال انجام خود، ما مشتاق هستیم که یک وبینار تجزیه و تحلیل داده های کیفی را با استفاده از نرم افزار Max Kyuda 2020 ارائه دهیم. این وبینار توسط دکتر جسیکا لنگر، محقق و آمارشناس مجرب و متخصص در استفاده از نرم افزار Max Kyuda برای تجزیه و تحلیل داده های کیفی برگزار خواهد شد.

این وبینار شرکت کنندگان را با مبانی انجام تجزیه و تحلیل داده های کیفی با استفاده از نرم افزار Max Kyuda 2020 آشنا می کند. دکتر لنگر نحوه وارد کردن و مدیریت مجموعه داده‌های کیفی را در Max Kyuda نشان می‌دهد و مروری بر تکنیک‌های مختلف تجزیه و تحلیل داده‌های کیفی که می‌توان با استفاده از نرم‌افزار انجام داد، ارائه می‌کند. شرکت کنندگان همچنین این فرصت را خواهند داشت تا در بخش پرسش و پاسخ وبینار، سؤالات خود را بپرسند و در مورد پروژه های تحقیقاتی خود راهنمایی دریافت کنند.

چه در تجزیه و تحلیل داده های کیفی تازه کار باشید و چه به دنبال تجدید نظر در اصول اولیه باشید، این وبینار مطمئناً بینش های ارزشمند و توصیه های عملی را ارائه می دهد که می توانید از آنها در پروژه های تحقیقاتی خود استفاده کنید. برای رزرو جای خود همین امروز ثبت نام کنید!

دیدگاهتان را بنویسید