انجام تحلیل کیفی با استفاده از نرم افزار مکس کیودا (MAXQDA)

در تحلیل داده‌های حاصل از تحقیقات و نوشته‌ها لازم است، از نرم‌افزاری قدرتمند استفاده شود که خوشبختانه با وجود نرم‌افزار MAXQDA  به‌راحتی هرچه‌تمام‌تر می‌توان داده‌های کیفی را مورد تحلیل قرارداد. انجام MAXQDA  در پروژه‌های مختلف توسط مؤسسه استاد پژوهش انجام می‌شود تا ارتباط بین داده‌های کیفی به‌راحتی به دست آید و نتایج حاصل از آن ها مورد بررسی قرار بگیرد.

در مواقعی که انجام پروژه MAXQDA  برایتان مشکل است و یا فرصت کافی برای انجام پروژه‌ها را ندارید، مراجعه به سایت مؤسسه استاد پژوهش و ارتباط با مشاوران کار مفیدی خواهد بود.

معرفی نرم‌افزار MAXQDA

برای داده‌های کیفی یک نرم‌افزار به نام مکس کیودا طراحی شده است که انجام تحلیل‌های مربوط به آن را با کیفیتی بالا انجام می‌دهد. تحلیل چنین داده‌هایی با روش‌های دستی سخت و دشوار است که با امکانات و ویژگی‌هایی که در این نرم‌افزار وجود دارد، داده‌ها با فرمت‌های مختلف را می‌توان وارد فضای این نرم‌افزار کرد.

یکی از قابلیت‌هایی که می‌توان برای این نرم‌افزار به آن اشاره کرد، پشتیبانی از زبان فارسی می‌باشد و کار را برای کاربران راحت کرده است.

نرم‌افزار مکس کیودای به دلیل قدرت آن در داده‌های کیفی پژوهشی بسیار مورداستفاده قرار می‌گیرد که لزوم استفاده از آن را لازم می‌کند. مؤسسه استاد پژوهش یکی از معتبرترین مؤسسه‌های موجود است که نسبت به انجام پروژه‌های مکس کیودا اقدام می‌کند و پروژه‌های باکیفیتی را به محققان و پژوهشگران تحویل می‌دهد.

خدمات قابل‌ارائه در مؤسسه استاد پژوهش

کنار هم قرارگرفتن افراد و استادان ماهر و با دانش در تحلیل کیفی داده‌ها و استفاده از نرم‌افزار MAXQDA  در مؤسسه استاد پژوهش سبب انجام انواع پروژه‌ها با نرم‌افزارهای دلخواه شما شده است که در ادامه به برخی از فعالیت‌های قابل انجام در این مؤسسه اشاره کرده‌ایم:

  • انجام کدگذاری نرم‌افزار مکس کیودای
  • انجام تحلیل متون نرم‌افزار مکس کیودای
  • انجام تحلیل مصاحبه MAXQDA
  • تحلیل داده‌های کیفی با نرم‌افزارهای خاص
  • و انجام هر نوع پروژه دانشجویی

این موارد تنها بخشی از خدمات قابل انجام توسط تیم حرفه‌ای ما می‌باشد که در صورت نیاز می‌توانید با ما تماس برقرار کنید و سفارش خود را به ثبت برسانید.

قیمت انجام MAXQDA

برای قیمت‌گذاری هر کاری باید به موارد مختلفی مثل کیفیت، حجم، نوع و … توجه کرد که در انجام پروژه MAXQDA  نیز همین‌گونه است. در تیم استاد پژوهش شما باید پروژه خود را ارسال کنید تا مجری‌های پروژه آن را مورد بررسی قرار دهند و سپس قیمت مناسب با آن را تعیین می‌کنند.

قبل از شروع به انجام پروژه این قیمت با شما در میان گذاشته می‌شود و بر اساس شرایط توافقی بین شما و مؤسسه قیمت نهایی تصویب می‌شود. اگر هم قیمت مناسب و هم کیفیت بالا را می‌خواهید حتماً با ما تماس حاصل بفرمایید.

سفارش پروژه با نرم‌افزار مکس کیودا

سفارش پروژه نرم‌افزار مکس کیودا یکی از دغدغه‌هایی است که در طول تحصیل دانشجویان با آن مواجه خواهند شد زیرا انجام پروژه هم‌زمان بر است و هم اینکه نیاز به تخصص دارد. ازاین‌رو مؤسسه استاد پژوهش با نیروی کار خبره به فعالیت در این زمینه پرداخته است. پس اگر هر نوع پروژه‌ای با داده‌های کیفی دارید، حتماً دراسرع‌وقت با مشاوران ما ارتباط برقرار کنید تا شما را در انجام MAXQDA  راهنمایی کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید