انجام پروژه جایگزین خدمت با بهترین متخصصان و اساتید کشور

پروژه جایگزین خدمت

پروژه جایگزین خدمت یاعث شده تا دانشجویان در مقاطع بالاتر با خیالی آسوده ادامه تحصیل بدهند. چرا که با دریافت این پروژه ها، تحویل آن و دفاع کردن از آن در صورت تایید از سربازی معاف خواهند شد.

قبولی در دانشگاه و گذراندن مراحل تحصیل زمان زیادی را از دانشجویان می گیرد. از این رو برای یک تحصیل کرده ورود به فضای خدمت سربازی کمی دشوار است. چرا که بعد از تمام تلاش ها برای گرفتن مدرک و ورود به بازار کار، باید مدت زمان نسبتا طولانی را در سربازی سپری کند.

به همین منظور در حوزه نظام وظرفه قوانینی جدیدی ایجاد شده تا تحصیل کرده ها و فارق التحصیلان در دانشگاه ها بتوانند با ارائه برخی پروژه ها از خدمت معاف شوند.

پروژه جایگزین خدمت چیست؟

پروژه جایگزین خدمت برای دانشجویانی با شرایط خاص ایجاد شده است. به همین جهت تمام افراد و دانشجویان قادر به استفاده از این قانون نیستند. به همین خاطر باید قبل از درخواست پروژه تمام شرایط را مطالعه کرده و در صورت داشتن شرایط، درخواست دریافت پروژه را ارائه دهند.

لازم به ذکر است که این پروژه ها فقط مختص به دانشجویان و فارق التحصیلان ارشد و دکترا می باشد. افرادی که در رشته های مختلف دارای مدرک لیسانس هستند نمی توانند از این قانون استفاده کنند. به همین جهت بهترین راه استفاده از پروژه های کسری خدمت برای این افراد است.

شرایط دریافت پروژه جایگزین خدمت

برای اینکه دانشجویی قادر به دریافت پروژه های جایگزین باشد نیازمند برخی شرایط است. برای اطلاع از شرایط فوق در این مبحث همراه ما باشید.

  • داشتن مدرک تحصیلی در مقاطع بالا یکی از شرایط مهم تلقی می شود. همان گونه که گفته شد دانشجویان فارق التحصیل ارشد و دکترا ( تخصصی و عمومی) تنها قادر به دریافت این پروژه ها هستند.
  • دانشجو باید حداقل معدل پیشنهادی  یعنی 15 را کسب کرده باشد تا قادر به درخواست پروژه باشد.
  • اگر شخصی در مقطع ارشد جز 15 نفر برتر بوده و مقاله ی معتبری نیز از او به چاپ رسیده باشد، با در دست داشتن نامه ای از استاد در الویت دریافت پروژه قرار می گیرد.
  • برای دریافت پروژه نباید زمان اعزام بیشتر از دو سال طول بکشد. پس بعد از دریافت فارق التحصیلی برای دریافت پروژه اقدام نمایید.
  • در ضمن شخص متقاضی حتما باید فارق التحصیل شده باشد. دانشجویان در حال تحصیل قادر به دریافت این پروژه ها نخواهند بود.

نکته: لازم است اشاره کنیم که هر سازمان و ارگانی قوانین مختص به خود را دارد. شاید قوانین یک ارگان کمتر و یا بیشتر از شرایط یاد شده باشد.

در ضمن پروژه جایگزین خدمت دانشگاه تهران و پروژه جایگزین خدمت دانشگاه دفاع ملی نیز با توجه به قانون انجام می شود.

هزینه انجام پروژه جایگزین خدمت

برای انجام پروژه جایگزین خدمت می توان از موسسه استاد پژوهش و متخصصین این مرکز کمک گرفت. در این مرکز هر نوع پروژه ای با توجه به نوع سختی و کیفیت کار انجام می شود.

استاد پژوهش با این کار توانسته به دانشجویان و فارق التحصیلان کمک نماید تا به جای گذراندن سربازی پروژه های مختلفی را ارائه نمایند.

مطمئنا این روش نیازمند هزینه است. تعرفه انجام پروژه جایگزین خدمت در هر موسسه و مرکزی متفاوت بوده و نمی توان برای آن یک قیمت ثابتی را مشخص نمود. با این حال مرکز ما سعی کرده تا حداقل قیمت ها را برای متقاضیان در نظر بگیرد.

برای اطلاع از قیمت انجام پروژه جایگزین خدمت، شرایط انجام، چگونگی شروع و مدت زمان مورد نیاز می توان با مرکز تماس گرفته و اطلاعات مورد نیاز را دریافت نمایید.

در ضمن موسسه استاد پژوهش به صورت آنلاین نیز در وب سایت اینترنتی قادر است تا به سوالات شما پاسخ داده و مشاوره ارائه نماید.

نکته:

استاد پژوهش با امکانات ویژه و متخصصین می تواند بهترین پروژه ها را با کیفیت بالا به دانشجویان تحویل دهد.

دیدگاهتان را بنویسید