انجام تمام مراحل ویراستاری کتاب با بهترین قیمت-استاد پژوهش

ویراستاری کتاب 

ویراستاری کتاب برای افرادی که قصد منتشر کردن کتاب خود را دارند، بسیار مهم است. انجام ندادن ویراستاری از فروش کتاب و استفاده آن به‌شدت می‌کاهد و زحمت چندین‌ساله نویسنده و یا مترجم آن را هدر می‌دهد. پس ویراستاری کتاب کاری حرفه‌ای است که نباید آن را به هرکسی سپرد.

مؤسسه استاد پژوهش یک مؤسسه معتبر با رزومه چندین‌ساله است که از ویراستاران حرفه‌ای و کاربلد تشکیل شده است. در این مؤسسه ویرایش کتاب در هر سطحی انجام می‌گیرد و شما را از رفتن به جاهایی دیگر بی‌نیاز می‌کند.

ویراستاری کتاب‌های ترجمه شده

ویراستاری در هر نوع کتابی لازم و ضروری است، اما در کتاب‌های ترجمه شده وجود ویراستار و کار آن بسیار به چشم می‌آید. اگر علائم نگارشی، تطابق بین فعل و فاعل و … به‌خوبی رعایت نشده باشد مفهوم کتاب به‌درستی به مخاطب نخواهد رسید و این سبب می‌شود که کتاب توسط افراد حرفه‌ای مورد نقد قرار بگیرد.

یک ویراستار حرفه‌ای متن را به‌گونه‌ای ویرایش می‌کند که مخاطب با نوشته‌ها ارتباط برقرار کند و سبب بالارفتن ارزش آن خواهد شد. شما می‌توانید سفارش ویراستاری کتاب را در سایت ما به ثبت برسانید و از خدمات متنوع ما بهره‌مند شوید.

انواع ویراستاری کتاب

ویراستاری کتاب دارای انواع مختلفی است که در زمان مراجعه به مؤسسه استاد پژوهش قیمت ویراستاری کتاب بر اساس نوع آن تعیین می‌گردد. در ادامه انواع ویراستاری کتاب را لیست کرده‌ایم:

  • ویراستاری ظاهری کتاب

در ویراستاری ظاهری کتاب ویراستار به دنبال آن است که ظاهری یکدست و زیبا را در کتاب ایجاد کند. بررسی رسم‌الخط‌های به‌کاررفته در متن، نوع فونت، غلط‌های املایی و … در این دسته از ویراستاری انجام می‌شود. در واقع در این نوع ویراستاری، ویراستار به دنبال آن است که هر چیزی درست و در جای خود به‌کاررفته باشد.

فرمت‌بندی کتاب به‌خوبی توسط ویراستار انجام می‌گیرد که در زمان خواندن کتاب نکته‌ای مهم می‌باشد.

  • ویراستاری دستوری کتاب

برای یک ویراستاری حرفه‌ای سطح دیگری از ویرایش کتاب به نام ویرایش دستوری ذکر می‌شود. در این نوع ویراستاری تمام موارد مربوط علائم نگارشی چون نقطه، پرانتز، دونقطه و … معطوف می‌شود. شاید برخی از ما نسبت به کارایی و اثر مهم این علائم در متن‌ها بی‌توجه باشیم، اما این علائم اگر در جای درست به کار برده نشوند حتماً معنا و مفهوم عوض خواهد شد.

  • ویراستاری ادبی کتاب

یک سطح دیگر از ویراستاری، ویراستاری ادبی کتاب است که در واقع در این سطح متن از لحاظ ساختاری و دستور زبانی تطابق بررسی می‌شود و این ویراستاری زمانی به بهترین شکل انجام می‌شود که سبک و سیاق نویسنده در آن حفظ شود.

ویراستاری نگارشی کتاب یا همان ویراستاری ادبی از اهمیت بالایی برخوردار است پس انجام آن را به فرد حرفه‌ای بسپارید تا در نهایت به متن نوشته شده بتوان اعتماد کرد.

  • ویراستاری علمی کتاب

در این نوع سطح دانش ویراستار در زمینه علمی است و با بررسی کتاب به صداقت اطلاعات ذکر شده و صحت آن ها می‌پردازد. در واقع اگر اشتباه و خطایی علمی و تخصصی در محتوا دیده شود، ویراستار آن را برطرف می‌کند و سبب می‌شود که خواننده به نوشته‌ها اعتماد بیشتری داشته باشد.

علاوه بر این ویراستار سبب می‌شود که متن خسته‌کننده و تکراری نباشد زیرا برخی از نویسنده‌ها مدام یک مطلب را تکرار می‌کنند. همچنین یک ویراستار محتوایی توانایی اضافه‌کردن برخی از موارد که در کتاب ذکر نشده‌اند را دارا می‌باشد.

تیم ما ویراستاری فوری را باکیفیت دلخواه شما تولید می‌کند. همچنین برای هزینه ویراستاری بر اساس سطح و نوع ویراستاری عمل کرده است که قیمت‌های آن بسیار اقتصادی است. اگر قصد ویراستاری کتاب را دارید، حتماً به سایت ما مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید