همه چیز درمورد پروژه کسری خدمت کلیه رشته ها(به صورت کامل)

پروژه کسری خدمت کلیه رشته ها

پروژه کسری خدمت کلیه رشته ها بر طبق قوانین و مقرارت ارگان های خاصی انجام می شود. ممکن است در این بین شخص برای دریافت پروژه کسری خدمت رشته شیمی اقدام کند و یا اینکه به دنبال پروژه کسری خدمت رشته مهندسی برق باشد. برای این منظور حتما باید به سراغ ارگان مربوطه برود.

چرا که دانشجویان هر رشته قادر هستند پروژه های مرتبط با رشته های خود را دریافت کنند. در این مقاله قصد داریم به شرایط دریافت، محل دریافت دو چگونگی انجام این نوع پروژه در رشته های مختلف اشاره کنیم. اگر قصد دارید در این زمینه اطلاعات کافی به دست بیاورید تا پایان مقاله ما را همراهی کنید.

محل دریافت پروژه کسری خدمت کلیه رشته ها

همان گونه که می دانید سربازی یکی از معضلاتی است که دانشجویان را درگیر خود نموده و آن ها در طی تحصیل نگران این برهه از زندگی خود هستند.

برای این کار به دانشجویان مقاطع مختلف پیشنهاد می شود برای دریافت پروژه ها کسری خدمت در سازمان های مورد نظر ثبت نام نمایند. این سازمان ها برای هر رشته متفاوت می باشد.

  • برای پروژه کسری خدمت رشته روانشناسی  به دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله مراجعه کنید.
  • برای پروژه کسری خدمت رشته فیزیک به سازمان های اتمی و هسته ای مراجعه شود.
  • برای پروژه کسری خدمت رشته ریاضی بهترین سازمان دانشگاه امام حسین است.
  • برای پروژه کسری خدمت رشته پزشکی باید به دانشگاه امام حسین مراجعه نمایند.
  • برای پروژه کسر خدمت رشته حسابداری نیز از طریق دانشگاه امام حسین باید اقدام شود.
  • برای پروژه کسری خدمت رشته اقتصاد داشنگاه جامع امام حسین معرفی شده است.
  • برای پروژه کسری خدمت رشته کامپیوتر ارگان های مرتبط با علوم کامپیوتر پروژه های مرتبط را ارائه می دهند.
  • برای پروژه کسری خدمت رشته کشاورزی دانشگاه امام حسین بهترین ارگان است.
  • برای پروژه کسری خدمت رشته معماری باید از طریق مرکز تحقیقات راهبردی اقدام گردد.
  • برای پروژه کسری خدمت رشته عمران نیز مراجعه به مرکز تحقیقات راهبردی بهترین گزینه است.

برای پروژه کسری خدمت رشته حقوق و پروژه کسری خدمت رشته مدیریت نیز به ارگان های مربوطه مراجعه کنید. برای اینکه با ارگان های مربوطه آشنا شوید به دانشگاه مراجعه کرده و یا زاطریق وب سایت کسری خدمت اطلاعات مربوطه را به دست آورید.

طریقه ثبت نام و ارائه مدارک برای دریافت کسری خدمت

از دو طریق می توان برای دریافت کسری خدمت کلیه رشته ها اقدام نمود، ثبت نام در سازمان ملی نخبگان و ثبت نام در ارگان های مربوطه به هر یک از رشته ها که دارای وب سایت جداگانه ای هستند.

بعد از اینکه ثبت نام انجام شد متقاضی باید تمام مدارک مورد نیاز خود را به صورت دقیق به همراه یک روزمه کامل از فعالیت تحصیل و علمی خود در حداکثر دو صفحه برای سازمان ارسال نماید.

بعد از تایید دریافت پروژه، از طریق ایمیل و یا تماس به متقاضی اطلاع رسانی شده و شخص برای دریافت پروژه اقدام می کند.

با توجه به نوع پروژه مقدار کسری نیز متفاوت است. از این رو برخی از ارگان ها به متقاضی پروژه های سبک و یا دو پروژه برای دریافت کسری می دهند و برخی دیگر یک پروژه سنگین با توجه به درخواست خود دانشجو ارائه می کنند.

نکته:

دریافت این پروژه ها شرایط خاصی دارد که از جمله مهمترین آن ها می توان به نداشتن غیبت غیر موجه در سربازی و همچنین تحصیل در مقاطع ارشد و بالاتر اشاره نمود. ( در برخی از ارگان ها دانشجویانی که در مقطع لیسانس نیز تحصیل کرده اند با شرایط خاص قادر به دریافت پروژه هستند.)

حرف آخر

انجام پروژه کسری خدمت کلیه رشته ها کمی دشوار بوده و زمان بر است. از این رو دانشجویان و متقاضیان به دنبال موسساتی برای انجام این فرایند هستند.

موسسه استاد پژوهش در حال حاضر با کیفیت بالا و همچنین قیمت مناسب اقدام به ارائه خدمات متنوع به دانشجویان کرده است.

برای اطلاع از شرایط، نحوه قیمت گذاری، زمان تحویل پروژه و … پیشنهاد می کنیم از طریق بخش تماس با ما، با مشاورین مرکز در ارتباط باشید تا اطلاعات مورد نیاز را دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید