انجام پروژه کسری خدمت سپاه[ با مناسبترین هزینه ]

انجام پروژه کسری خدمت سپاه

انجام پروژه کسری خدمت سپاه جز پروژه های پرطرفدار است. به همین منظور افراد زیادی سعی در دریافت پروژه های این ارگان هستند.

در واقع پروژه های ارگان های مختلف باعث شده تا دانشجویان در مقاطع تحصیلی ارشد به بالا با خیال راحت تر به تحصیلات خود ادامه دهند و خیال راحت تری نسبت به گذراندن خدمت سربازی داشته باشند.

چرا که بعد از شرکت و دریافت مدارک دوره های بالاتر با دریافت پروژه های کسری خدمت قادر به انجام سربازی در مدت زمان کوتاه تری هستند.

 برای انجام پروژه های کسری خدمت سپاه باید برخی از شرایط و مقررات رعایت شود و شخص متقاضی با در دست داشتن مدارکی برای ردیافت پروژه اقدام کند. برای اطلاع از این شرایط و مدارک در ادامه ما را همراهی کنید.

شرایط پروژه های سپاه برای کسری خدمت

شرایط برای انجام پروژه کسری خدمت سپاه با توجه به ارگان های دیگر مشابه است ولی در برخی از موارد می تواند مجزا بوده و متفاوت باشد. از این رو قبل از هر چی باید به صورت دقیق به مطالعه این شرایط بپردازید.

  • تنها فارق التحصیلان مقاطع ارشد و دکترا قادر به دریافت پروژه هستند و فارق التحصیلان مقطع لیسانس نمی توانند برای دریافت پروژه اقدام نمایند. ( دریافت پروژه برای فارق التحصیلان مدرک لیسانس تنها در شرایط خاص امکان پذیر است.)
  • نداشتن غیبت غیر موجه سربازی از جمله اصولی است که باید رعایت شود. اگر شخصی دارای غیبت غیر موجه است باید سریعا آن را موجه نماید.
  • در مدت زمان سربازی متقاضی برای دریافت پروژه نمی تواند اقدام کند.
  • در پروژه های کسر خدمت سپاه شخص قادر به دریافت دو پروژه برای کسری دو ماهه و 21 ماهه استفاده کند.

نکته:

برخی افراد نیز که پدر آن ها جز ایثارگران باشد قادر به دریافت کسری خدمت ایثارگری می باشند.

ارسال مدارک برای دریافت پروژه کسر خدمت سپاه

انجام پروژه کسری خدمت سپاه نیازمند داشتن مدارک معتبر و خاصی است. این مدارک باید توسط سازمان و ارگان تایید شود. بعد از اینکه متقاضی توسط مراکز پروژه کسر خدمت سپاه مثل سازمان ملی نخبگان و یا یکی از ارگان های سپاه که پروژه کسری خدمت ارائه می دهند ثبت نام کرد حال باید مدارک را ارسال نماید. این مدارک در دو صورت علمی و عمومی تعریف شده است.

مدارک علمی یعنی رزومخ تحصیلی، علمی و پژوهشی، این مدارک و رزومه باید در حدود 2 صفحه به صورت پی دی اف آماده شده و به ارگان و سازمان ارسال شود.

مدارک عمومی اعم از کپی و اصل کارت ملی، شناسنامه، ریز نمرات آخرین مقطع تحصیلی، آخرین مدرک تحصیلی و … است. این مدارک نیز بعد از آماده سازی باید به ارگان و سازمان مربوطه ارسال شود و بعد از تایید برای دریافت پروژه متقاضی اقدام نماید.

چگونگی انجام پروژه کسری خدمت سپاه

انجام پروژه کسری خدمت سپاه با توجه به نوع پروژه متفاوت است. برخی از متقاضیان به دلیل راحتی خود به تنهایی اقدام به انجام پروژه می نمایند. ولی در برخی از موارد دیگر ممکن است متقاضی از پروژه های سنگین تری برای دریافت کسری بیشتر استفاده کرده باشد در این صورت انجام پروژه به تنهایی بسیار سخت و دشوار خواهد بود.

در این شرایط پیشنهاد می شود تا به سراغ موسسات و دفاتر انجام پروژه کسری خدمت سربازی سپاه بروند. استاد پژوهش جز بهترین و معتبر ترین مراکزی است که با هزینه کمتر و قیمت مناسبت تر انواع پروژه های سپاه را در کمترین زمان و بهترین کیفیت انجام می دهد.

قیمت پروژه کسر خدمت سپاه

برای اطلاع از هزینه انجام پروژه کسر خدمت سپاه می توانید به وب سایت موسسه استاد پژوهش مراجعه کرده و در بخش تماس با ما با مشاورین ارتباط برقرار کنید.

در ضمن هزینه پروژه کسری خدمت هوافضای سپاه با پروژه های معمولی بسیار متفاوت است. پس مطمئنا قیمت متفاوت تری خواهد داشت. به همین جهت قبل از تحویل پروژه نوع پروژه و قیمت و شرایط آن را کاملا مشخص نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید