نوشتن وانجام پروپوزال کارشناسی ارشد طبق اصول توسط استاد پژوهش

پروپوزال ، ایده و طرحی در ذهن است که باید به صورت مکتوب و استاندارد آن را به گروهی ارائه کرد. همچنین انجام پروپوزال و نگارش آن، نخستین گام در فرایند تحقیق به شمار می رود و عملی بودن و قابل اجرا بودن آن توسط گروهی مورد قضاوت قرار می گیرد.بنابراین انجام پروپوزال به صورت حرفه ای و استاندارد برای شخص از اهمیت زیادی برخوردار است.

یکی از اهداف و خدمات  موسسه استاد پژوهش ، کمک و مشاوره به دانشجویان کارشناسی ارشد در نوشتن و انجام پروپوزال کارشناسی ارشد به صورت کاملا حرفه ای و استاندارد ، می باشد.

بسیاری از دانشجویان در انجام پروپوزال خود ، دچار مشکل میشوند. یکی از خدمات موسسه استاد پژوهش ارائه کمک به اینگونه افراد میباشد.

چرا باید انجام پروپوزال کارشناسی ارشد را به موسسه استاد پژوهش بسپاریم؟

همانطور که میدانید نگارش و تعیین موضوع پروپوزال از اهمیت ویژه ای برخوردار است و برای اینکه پروپوزال به صورت استاندارد و حرفه ای باشد و همچنین قابل اجرا و توسط استاد راهنمایتان تایید شود ، نیاز به مهارت و تخصص های زیادی دارد که عده ای از دانشجویان کارشناسی ارشد فاقد این مهارت ها و تخصص ها هستند و در انجام پروپوزال به مشکل میخورند.

همچنین بسیاری از افراد وقت یاد گرفتن مهارت جدید برای نوشتن و انجام  پروپوزال را ندارند و نمیتوانند قسمت های اصلی پروپوزال را به صورت دقیق و حرفه ای بنویسند . بنابراین برای نوشتن و انجام پروپوزال ارشد خود ، به موسسه های پروپوزال نویسی مراجعه میکنند و از خدمات و تخصص آن ها برخوردار میشوند.

موسسه استاد پژوهش با گرداوری نیروهای متخصص هر رشته تحصیلی و فارغ التحصیل از دانشگاه های برتر کشور ، زمینه پیشرفت شما عزیزان را فراهم کرده است و کمبود مهارت شما در انجام و نوشتن پروپوزال را با نیروهای متخصص خود جبران میکند.

نوشتن و انجام پروپوزال شامل چه مواردی میشود؟

طبق گفته وحید احمدی مشاور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، رئیس مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور و استاد تمام دانشگاه تربیت مدرس، پروپوزال شامل 7 قسمت اصلی می باشد:

  1. تعریف مسئله
  2. پیشینه تحقیق
  3. مبانی نظری و عملی مربوط به پروژه
  4. دستاوردهای پروژه
  5. چالش ها
  6. نوآوری پروژه 
  7. منابع تحقیق

بسیاری از پروپوزال ها به علت رعایت نکردن اصول بالا و مهارت نداشتن دانشجو در بررسی مبانی نظری و تجربی و عملی پروژه توسط استاد راهنما تایید نمیشود و شکست میخورد.

موضوع انتخابی در انجام پروپوزال کارشناسی ارشد ، باید مورد علاقه دانشجو باشد و به حل مشکل و مسئله‌ای کمک کند و مشکلات را با کمترین هزینه حل کند. همچنین موضوع انتخابی باید جدید باشد و توسط فرد دیگری انتخاب نشده باشد.

دانشجویان می توانند با مراجعه به سایت ایران داک ، از تکراری نبودن موضوع انجام پروپوزال کارشناسی ارشد خود ، مطمئن شوند.

یکی از مهمترین قسمت هایی که نشان میدهد پروپوزال دارای ارزش علمی است ، منابع تحقیق میباشد که نشان میدهد دارای ارزش علمی میباشد و از منبع معتبر استخراج شده است.

تیم متخصص استاد پژوهش با انجام دادن درست و با دقت موارد بالا ، یک پروپوزال حرفه ای ،استاندارد ، خوب و قابل ارائه را برای شما دانشجویان گرامی آماده میکند و موفقیت های زیادی را در زمینه تحصیلی برای شما به ارمغان می آورد. بنابراین بدون هیچ نگرانی و با کمترین هزینه میتوانید انجام و نوشتن پروپوزال کارشناسی ارشد خود را به ما بسپارید.

هدف ما در این موسسه با استفاده از نیروهای متخصص ، کمک به افرادی است که مهارت کافی نداشته و وقت کافی برای یادگیری مهارت های لازم برای انجام پروپوزال را ندارند. 

برای سفارش پروپوزال کارشناسی ارشد و همچنین مشاوره با کارشناسان موسسه استاد پژوهش از راه های ارتباطی مشخص شده در این صفحه اقدام کنید.

دیدگاهتان را بنویسید