انجام پروژه وزارت دفاع برای افراد متقاضی کسری خدمت و معافیت

انجام پروژه وزارت دفاع

انجام پروژه وزارت دفاع در کنار پروژه های دیگر نظیر پروژه ارتش قرار گرفته تا دانشجویان مقاطع بالاتر که رتبه و معدل خوبی دارند با کمک این روش کسری خدمت و یا معافیت دریافت کنند.

انجام پروژه وزارت دفاع برای کسری خدمت در شرایط خاص و برای افراد خاصی ممکن است. برای اینکه یک دانشجو و متقاضی برای دریافت این نوع پروژه ها مورد تایید قرار بگیرد نیاز است تا با در داشتن مدارک معتبر و کافی در ارگان ها و سازمان مورد تایید ثبت نام نماید.

بعد از مراحل ثبت نام رزومه دانشجو مورد بررسی قرار گرفته و در صورت موافقت برای ادامه به مرحله بعدی وارد می شود.

پروژه وزارت دفاع برای کسر خدمت

وقتی یک شخص تمام مدت برای تحصیلات عالی زمان می گذارد مطمئنا مشمول خدمت شدن و دو سال سربازی برای او بسیار سخت است. از این رو پروژه های متنوعی برای این افراد توسط حوزه نظام وظیفه تعریف شده است.

یک دانشجو و فارق التحصیل اگر شرایط مناسب برای انجام پژوهش و تحقیق را داشته باشد قادر به دریافت پروژه های مرتبط با رشته خود می باشد.

در برخی مواقع اگر پروژه های دریافتی سنگین باشد متقاضی با انجام پروژه وزارت دفاع قادر به دریافت کسری برای تمام مدت سربازی است. یعنی نیاز به رفتن به سربازی نخواهد بود.

ولی آیا فقط نوشتن پروژه کافی است؟

مطمئنا خیر، تنها نباید به نوشتن اکتفا کرد. یک مقاله و پروژه تحقیقاتی باید کیفیت ارائه داشته باشد. چرا که در صورت نداشتن کیفیت کافی از طرف داوران حذف شده و هزینه های متقاضی را افزایش می دهد.

برای ارائه یک پروژه با کیفیت و عالی از موسسه استاد پژوهش کمک بگیرید. در این مرکز متخصصین آماده پاسخگویی و رفع مشکلات شما می باشند.

روش دریافت پروژه وزارت دفاع

برای انجام پروژه کسری خدمت وزارت دفاع باید شخص قادر به معرفی خود به سازمان بنیاد نخبگان و ارگان های نیروی مسلح باشد. با این حال تحصیلات نیز در گرفتن پروژه اهمیت دارد.

  1. بنیاد ملی نخبگان: اگر متقاضی جز نخبگان محسوب می شود باید در این سازملن ثبت نام کرده و بعد از تایید اطلاعات، به ارگان نیروهای مسلح معرفی می گردد.

بعد از معرفی شخص باید با توجه به نوع رزومه کاری خود پروژه دریافت کرده و در مدت مشخصی آن را تحویل دهد.

  1. ارگان نیروهای مسلح: اگر کسی جز نخبگان نباشد جایی برای نگرانی نیست. چرا که می تواند با مراجعه به ارگان نیروهای مسلح پروژه های مختلفی دریافت نماید که پروژه وزارت نیرو یکی از انواع پروژه ها می باشد.
  2. دریافت پروژه از طریق مدرک تحصیلی: افرادی که نخبه نیستند و در مقطع ارشد و دکترا تحصیل می کنند می توانند برای ثبت نام اقدام کنند. همچنین اگر این افراد در صورت داشتن پایان نامه از طریق آن قادر به دریافت پروژه می باشند.

نکته1:

برای دریافت پروژه های وزارت دفاع می توانید از مراکز مختلف اقدام کنید. از جمله این ارگان ها می توان به پروژه وزارت دفاع در چیتگر، پروژه وزارت دفاع هروی و پروژه وزارت دفاع منطقه 22 اشاره نمود.

نکته 2:

پروژه های وزارت دفاع به مدت 9 تا 12 ماه به کم شدن سربازی و کسری خدمت کمک می کنند.

انجام پروژه وزارت دفاع در موسسه استاد پژوهش

حال که با روال کار و شرایط استفاده از انجام پروژه وزارت دفاع اطلاع پیدا کرده و پروژه دریافت کردید باید توانایی های خود را برای انجام پروژه کشف کنید.

اگر جز افرادی هستید که زمان کافی برای انجام پروژه ندارید و یا استرس و ترس از ارائه یک پروژه بی کیفیت پروژه وزارت دفاع سربازی را دارید، پیشنهاد می کنیم حتما به با موسسه ما تماس بگیرید.

موسسه استاد پژوهش با قیمت مناسب و ارائه خدمات به متقاضیان، شرایط را برای شما آسان کرده است.

در ضمن اگر قصد دریافت مشاوره در زمینه پروژه وزارت دفاع برای سربازی داشته باشید، این مرکز به صورت آنلاین در وب سایت خود به صورت رایگان پاسخگوی سوالات شما خواهد بود.

آیا قصد پیوستن به سربازی را دارید اما با کسری خدمت یا معافیت دست و پنجه نرم می کنید؟ وزارت دفاع پشت شماست! هدف آنها با پروژه جدید خود تضمین این است که همه افراد بدون هیچ مانعی از فرصت های برابر برخوردار شوند. در این سفر به ما بپیوندید تا نگاهی دقیق تر به نحوه خدمت رسانی به کشور توسط وزارت دفاع برای مردم بدون توجه به هرگونه مانعی داشته باشیم. از ساده کردن فرآیند درخواست تا ارائه منابع و پشتیبانی لازم، بیایید هر آنچه را که در مورد این ابتکار پیشگامانه باید بدانید را بررسی کنیم. بنابراین چه به دنبال راه‌هایی برای غلبه بر کسری خدمات هستید یا به دلایل پزشکی به دنبال معافیت هستید – به خواندن ادامه دهید!

پروژه کسر وزارت دفاع 1401 + شرایط و مراحل

پروژه وزارت دفاع 1401 برنامه ای است که به سربازان فرصتی می دهد تا تعهدات خدمت سربازی خود را تکمیل کنند و در عین حال اهداف تحصیلی و شغلی غیرنظامی خود را نیز دنبال کنند. این پروژه برای اعضای خدمات واجد شرایطی که شرایط زیر را دارند در دسترس است:

1. آنها در حال حاضر در یک کالج یا دانشگاه معتبر ثبت نام کرده اند یا برای ثبت نام در کالج یا دانشگاه معتبر پذیرفته شده اند.

2. آنها به دنبال مدرک در رشته ای هستند که مستقیماً با تخصص شغلی نظامی آنها (MOS) مرتبط است.

3. حداقل دو سال سابقه خدمت فعال در قرارداد سربازی آنها باقی مانده است.

4. آنها موافقت می کنند که مدرک خود را در مدت چهار سال پس از ثبت نام در برنامه تکمیل کنند.

5. آنها موافقت می کنند که پس از اتمام دوره تحصیلی خود به مدت دو سال در خدمت بمانند و در این مدت به عنوان مربی در مدارس نظامی یا آکادمی مربوطه خدمت خواهند کرد.

انجام پروژه کسری خدمت در دوران سربازی

خاطرنشان می شود: طرح کسری خدمت و معافیت دوران سربازی توسط وزارت دفاع اجرا می شود. هدف از اجرای این طرح، فراهم آوردن فرصتی برای جوانانی است که به دلایل مختلف نتوانسته اند به خدمت سربازی بروند، غیبت خود را جبران کنند و از خدمت سربازی آتی معاف شوند. این پروژه فرصتی را برای افرادی که شرایط را دارند فراهم می کند تا در مدت زمان کوتاه تری نسبت به زمانی که پروژه را انجام نمی دادند، در ارتش خدمت کنند. لازم به ذکر است که این طرح داوطلبانه بوده و برای تمامی افرادی که خدمت سربازی را سپری نکرده اند اجباری نیست. این پروژه در دو مرحله اجرا می شود:

1) فردی با درخواست شرکت در پروژه به کمیساریای نظامی مراجعه می کند.
2) در صورت وجود ظرفیت خالی در یگان نظامی مربوطه، فرد تحت معاینه پزشکی قرار می گیرد و در صورت احراز صلاحیت برای خدمت به یگان اعزام می شود.

در طول خدمت سربازی، شرکت کنندگان پروژه از نظر مسکن، خوراک و پوشاک در اولویت هستند. به علاوه از انجام هر گونه کار خطرناک و دشوار معاف هستند. پس از اتمام خدمت، برای شرکت کنندگان پروژه، کلیه مدارک لازم مبنی بر تأیید وضعیت آنها صادر می شود و از تعهدات بعدی برای خدمت در ارتش رها می شوند.

دریافت پروژه کسری خدمت – شرایط ضوابط جدید پروژه های نظامی

برای واجد شرایط بودن برای پروژه کسری خدمات، متقاضیان باید شرایط زیر را داشته باشند:

1. آنها باید برای خدمت سربازی اقدام کرده باشند و به دلیل شرایط پزشکی نامناسب برای خدمت تشخیص داده شده باشند.

2. باید بین 18 تا 28 سال سن داشته باشند.

3. تحصیلات خود را حداقل تا پایه دوازدهم به پایان رسانده باشند.

4. نباید سابقه محکومیت کیفری داشته باشند.

5. آنها باید در شغلی که برای امنیت یا دفاع ملی ضروری تلقی می شود به کار گرفته شوند یا به دنبال استخدام باشند.

دیدگاهتان را بنویسید