انجام پروژه کسری خدمت ناجا (طبق استانداردهای1400)

پروژه کسری خدمت ناجا

پروژه کسری خدمت ناجا به مانند دیگر پروژه های کسری خدمت مناسب افرادی است که قصد دارند مدت زمان کمتری در نظام وظیفه خدمت کنند.

برای دریافت این نوع پروژه نیز نیازمند وجود برخی شرایط است که متقاضی باید به درستی آن ها را بداند. اگر می خواهید با شرایط دریافت پروژه های کسری خدمت ناجا آشنا شوید در این مقاله همراه ما باشید.

شرایط دریافت پروژه کسری خدمت ناجا

پروژه کسری خدمات ناجا نیز به مانند پروژه های دیگر ارگان ها نیازمند داشتن شرایطی است که توسط ارگان مربوطه تدوین می شود. این قوانین باید توسط تمام متقاضیان رعایت شود.

 • جز اولین شرایط و اصلی ترین آن ها می توان به مدرک ارشد و دکترا اشاره نمود. چرا که اگر شخصی مدرک تحصیلی ارشد و دکترا نداشته باشد قادر به ثبت نام برای دریافت پروژه ناجا نخواهد بود.
 • متقاضیانی که برای دریافت پروژه کسری خدمت ناجا از طریق نیروی انتظامی اقدام می کنند نمی توانند در دیگر ارگان ها مثل سپاه و ارتش حضور داشته و خدمت سربازی را ادامه دهند.
 • اگر متقاضی در حال خدمت سربازی باشد قادر به دریافت پروژه نخواهد بود.
 • اگر بیش از یکسال از زمان اتمام تحصیل گذشته باشد دیگر متقاضی قادر به دریافت پروژه نخواهد بود.
 • نداشتن غیبت در سربازی از جمله موارد مهم برای دریافت پروژه های سربازی است. از این رو اگر شخصی دارای غیبت غیر موجه است باید برای موجه کردن آن اقدام کرده و سپس برای دریافت پروژه اقدام نماید.

مدارک مورد نیاز پروژه کسر خدمت ناجا

برای انجام پروژه کسر خدمت سربازی ناجا  نیاز است تا داشجو و متقاضی مدارکی را ارائه کند که شخص را واجد شرایط دریافت پروژه کسی خدمت معرفی می نماید. این مدارک در بیشتر ارگان ها به صورت مشترک است. با این حال در ادامه به بیان مدارک ارائه شده در پروژه های کسری خدمت ناجا اشاره می کنیم.

 • ارائه یک رزومه عالی و مناسب در زمینه تحصیلی، علمی و …
 • ارائه کپی شناسنامه و اصل آن
 • ارائه کارت ملی و کپی آن
 • ارائه چند قطعه عکس جدید با زمینه سفید
 • ارائه آخرین مدرک تحصیلی با ریز نمرات آخرین مدرک تحصیلی ( اصل و کپی)
 • نوشتن رزومه ای حدودا دو صفحه ای و ارائه آن به ارگان مورد نظر

مراحل انجام پروژه کسری خدمت ناجا

برای اینکه مدارک مورد نیاز برای دریافت پروژه کسری خدمت را ارسال کنید باید به ارگان مربوطه مراجعه نمایید. در این مورد باید به سراغ سازمان ملی نخبگان و ارگان ارائه دهنده و تحویل دهنده پروژه های ناجا مراجعه کنید.

هر یک از این دو مراحل مختلفی را پشت سر می گذارند. ولی با این حال اگر شما مدارک را تحویل دهید بعد از بررسی توسط سازمان ملی نخبگان و مورد تایید بودن به ارگان ناجا معرفی شده و پروژه مورد نظر را دریافت می کنید.

ولی در روش دوم بدون مراجعه به بنیاد نخبگان و در مسیری ساده تر از طریق ناجا اقدام کرده و سریعتر برای دریافت پروژه به نتیجه خواهید رسید.

قیمت گذاری انجام پروژه کسری خدمت

قیمت انجام پروژه کسری خدمت ناجا در شرایط و موسسات مختلف متفاوت است. چرا که این پروژه با توجه به سختی و آسانی قیمت گذاری می شود. موسسه استاد پژوهش نیز انجام فرایند تحقیق و پژوهش بر روی این نوع پروژه ها را با توجه به نوع سختی در نظر می گیرند.

اگر می خواهید پروژه کسر خدمت سربازی برای ناجا شما با کیفیت عالی و بدون ایراد تنظیم شود به موسسه استاد پژوهش مراجعه کرده و در کنار استفاده از قیمت مناسب آن از سرعت عمل بالا و کیفیت عالی نیز بهره مند شوید.

دیدگاهتان را بنویسید