مراحل انجام پروژه کسری خدمت بنیاد ملی نخبگان چیست؟

انجام پروژه بنیاد ملی نخبگان

انجام پروژه بنیاد ملی نخبگان تنها برای دانشجویان نخبه نیست، بلکه دانشجویانی که در مقطع ارشد و دکترا نیز تحصیل می کنند قادر به انجام پروژه های ویژه این مرکز برای دریافت کسری خدمت می باشند.

تسهیلات بنیاد ملی نخبگان به این افراد باعث شده تا هر کسی که توانایی لازم برای ارائه پروژه را دارد بی درنگ اقدام کرده و زمان کمتری را در نظام سپری نماید.

این فرایند ها به صورت یک قانون تعریف شده است. هر شخصی برای انجام آن باید از طریق سازمان ملی نخبگان اقدام کرده و شرایط را جویا شود.

پروژه کسری خدمت بنیاد ملی نخبگان

انجام پروژه های کسری خدمت این روزها به کمک نخبگان و تحصیل کرده های دانشگاهی آمده است. تا آن ها زمان کمتری را در خدمت سربازی سپری کنند.

یکی از سازمان هایی که می توان برای دریافت پروژه به آن مراجعه نمود، سازمان ملی نخبگان است. پروژه جایگزین خدمت بنیاد ملی نخبگان با توجه به ثبت نام های انجام شده و رزومه هایی که ارسال می شود به درخواست کنندگان تحویل داده می شود.

بنیاد ملی نخبگان سربازی در راستای حمایت از نخبگان دانشگاهی ایجاد شده ولی اگر دانشجویی در مقطع ارشد و دکترا نیز بخواهد از پروژه های این سازمان استفاده کند قادر به ثبت نام می باشد.

در ضمن اگر شخصی در مقطع کارشناسی برای دریافت پروژه اقدام کند حتما باید عضو این بنیاد بوده و به عنوان نخبه ثبت نام کرده باشد.

مراحل دریافت پروژه سربازی بنیاد ملی نخبگان

برای انجام پروژه بنیاد ملی نخبگان باید شرایط آن توسط دانشجو محیا گردد تا یک دانشجو و یا فارق التحصیل قادر به استفاده از این پروژه ها برای دریافت کسری خدمت باشد.

  1. باید برای دریافت پروژه، در سامانه سینا ثبت نام نمایند. در این سامانه تمام اطلاعات و رزومه دانشجو وارد می شود.
  2. رزومه و مدارک ارسال شده توسط کارشناسان مورد بررسی قرار می گیرد. اگر مدارک بدون نقص باشد به مرحله بعدی ارسال شده، در غیر این صورت پرونده به متقاضی ارجاع می شود تا مدارک را کامل کند.
  3. در مرحله بعد که به عنوان مرحله راستی آزمایی شناخته می شود دانشجو و یا متقاضی باید به یکی از شعب بنیاد ملی نخبگان و یا به دفتر بنیاد ملی در دانشگاه شریف مراجعه کند.
  4. در این مرحله کارگروه و کارشناسان برای درخواست های ارائه شده تصمیم نهایی را اخذ می کنند.
  5. نامه، معرفی نامه و شماره نامه از طریق بنیاد به نیروهای مسلح ارسال می شود.
  6. با توجه به نوع رشته و تخصص هر متقاضی پروژه های مربوطه به آن ها معرفی می گردد. همچنین خود متقاضی نیز می تواند پروژه ای را معرفی کرده و بعد از تایید از طرف بنیاد ملی نخبگان بر روی آن کار کند.
  7. در این مرحله انتخاب عنوان پروژه، انجام پروژه، دفاع از آن و … انجام می شود. در صورت موافقت با پروژه و تایید آن، متقاضی به نظام وظیفه برای دریافت کسری خدمت و یا کارت پایان خدمت معرفی می شود.

هزینه انجام پروژه بنیاد ملی نخبگان

در برخی موارد دانشجو و متقاضی تایم و زمان کافی برای انجام پروژه کسر خدمت بنیاد ملی نخبگان

ندارد. به همین جهت موسساتی راه اندازی شده اند تا به متقاضیان کمک کنند. در این بین یافتن یک موسسه مورد اعتماد دشوار بوده و باید دقت زیادی شود.

ما یک پیشنهاد عالی برای این افراد داریم تا در مدت مشخص شده یک پرپویزال با کیفیت و بدون ایراد را تحویل بنیاد دهند. موسسه استاد پژوهش در زمینه انجام پروژه های مختلف بسیار مورد توجه بوده و کارهای زیادی را در کارنامه خود ثبت کرده است. هر شخصی قادر است با این مرکز تماس گرفته و پروژه خود را در صورت موافقت به متخصصین مرکز ما بسپارد.

فرد متقاضی بعد از دریافت عنوان پروژه می تواند آن را در این موسسه مطرح کرده و سپس با توجه به نوع شرایط پروژه، مدت زمان انجام و … قرارداد را ثبت نماید.

متخصصین و محققین این مرکز بسیار کار آمد بوده و به راحتی پروژه های کسری خدمت بنیاد ملی نخبگان را با کیفیت بالا انجام خواهند داد. نکته بسیار مهمی که در مورد انجام پروژه ها مطرح است هزینه آن می باشد.

هزینه ای که توسط موسسه استاد پژوهش برای انجام پروژه ها مطرح شده است با توجه به پروژه قیمت گذاری می شود. پس برای اطلاع از شرایط و چگونگی قیمت گذاری با مرکز استاد پژوهش تماس گرفته و یا به صورت حضوری به مرکز مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید