انجام تحلیل کیفی داده‌ها با ابزارهای قدرتمند موجود در بازار

انجام تحلیل کیفی

داده‌های کیفی برخلاف داده‌های کمی اعداد و ارقام نیستند و این بدان معناست، این داده‌ها و اطلاعات متن یا نوشته‌ای است که از روش مختلف به‌دست‌آمده‌اند. انجام تحلیل کیفی داده‌ها با ابزارهای قدرتمند موجود در بازار انجام می‌شود و نتایج آن در خروجی به کاربر نشان داده می‌شود.

مؤسسه استاد پژوهش داده‌های کیفی را با نرم‌افزارهای مخصوص آن توسط افراد خبره و کارشناس تحلیل می‌کند و آن را با بالاترین کیفیت در اختیار شما قرار می‌دهد.

تحلیل محتوای کیفی چیست؟

در پاسخ به سؤال‌هایی چون تحلیل کیفی چیست؟ باید گفت که انجام تحلیل کیفی در مورد داده‌هایی صورت می‌گیرد که اعداد در آن دخیل نیستند. تحلیل کیفی داده‌ها در دانشگاه‌ها بسیار رواج دارد و در مواردی که اعداد به‌خوبی پاسخگوی تحقیق نیستند و با محدودیت روبه‌رو می‌شوند، این تحلیل کیفی محتوا می‌باشد که بر اساس یک کدبندی و نرم‌افزارهای خاص اطلاعاتی دقیق را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

در واقع دانشجو یا محقق اطلاعاتی را که از طریق پرسش، مشاهده، اسناد و … اطلاعاتی را بدون هیچ‌گونه پیش‌داوری جمع می‌کند و با استفاده از نرم‌افزارهای خاص آن ها را تحلیل می‌کند.

دانشجویان در مقاطع مختلف نیاز به تحلیل کیفی داده‌ها دارند که مؤسسه استاد پژوهش با نرم‌افزارهایی خاص هر نوع تحلیل کیفی را با خبرگان در این زمینه انجام می‌دهد.

انجام تحلیل کیفی در مؤسسه استاد پژوهش

مؤسسه استاد پژوهش دارای تیمی تشکیل شده از حرفه‌ای‌ها می‌باشد که هر نوع تحلیل کیفی را با بالاترین سطح کیفیت انجام می‌دهد. در ادامه تنها به برخی از خدمات این مؤسسه نام‌آشنا در انجام تحلیل کیفی اشاره کرده‌ایم:

  • تحلیل کیفی فصل ۴ پایان‌نامه
  • تحلیل کیفی مصاحبه‌ها با استفاده از نرم‌افزارهایی چون maxqda
  • پیاده‌سازی مدل‌های مختلف برای نظریه‌ها
  • فراهم‌کردن سؤالات مصاحبه
  • انجام کدگذاری‌های مختلف
  • پژوهش کیفی پایان‌نامه

و هر نوع پروژه دانشجویی و تحقیقی که در این زمینه قابل انجام باشد، توسط مؤسسه استاد پژوهش در کمترین زمان ممکن قابل انجام است.

کیفیت انجام تحلیل کیفی در مؤسسه استاد پژوهش

کیفیت در انجام تحلیل کیفی پایان‌نامه، تحقیقات در رشته‌های مدیریت و … منجر به نتایج درست و قابل‌اعتماد می‌شود که برای این کار باید از روش‌های مختلفی چون مصاحبه، عکس، مشاهده و … به‌دوراز هر نظر شخصی استفاده کرد.

در استاد پژوهش افرادی مشغول به کار هستند که پروژه‌ها را با دقت بسیار بالایی انجام می‌دهند تا در انجام پروژه هیچ خللی وارد نشود. سابقه طولانی و انجام پروژه در مقیاس بالا از ویژگی‌های بارز این تیم تشکیل شده می‌باشد.

قیمت تحلیل کیفی داده

انجام پروژه باید در کمترین زمان ممکن انجام شود و همچنین در کنار زمان و کیفیت، توجه به قیمت نیز مهم است. متأسفانه برخی از مؤسسات با تعیین قیمت‌های بالا و به دلیل عدم آگاهی فرد یا محقق پروژه را با همان قیمت بالا انجام می‌دهند.

در تیم ما پس از بررسی پروژه، قیمت تحلیل کیفی داده تعیین می‌شود و پس از مشورت با فرد، انجام یا عدم انجام آن تعیین می‌گردد. قیمت‌های ما کاملاً مطابق با نوع تحقیق و پروژه می‌باشد و بسیار مناسب است.

زمان تحویل تحلیل داده کیفی

مؤسسه استاد پژوهش دارای صدها برنامه‌نویس حرفه‌ای می‌باشد تا پروژه‌ها در روزهایی که حجم کاری بالاست، در کمترین زمان بررسی و انجام شود. زمان تحلیل داده کیفی با هم نظری و توافق بین شخص و مؤسسه انجام می‌شود تا در اسرع این پروژه تحویل داده شود.

اگر برای تحلیل کیفی داده‌ها و انجام پروژه‌های مربوط به آن نیاز به مشاوره دارید، حتماً با ما تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید