انجام تحلیل کمی داده ها توسط موسسه استاد پژوهش

امروزه با استفاده از ابزارها و اعداد و ارقام می‌توان فعالیت‌های اقتصادی و ریسک‌پذیری را با تجزیه‌وتحلیل پیش‌بینی کرد. انجام تحلیل کمی با استفاده از اعداد می‌تواند چشم‌انداز دقیق و ارزیابی کاملی را در اختیار پژوهشگر قرار دهد. در واقع با انجام این تحلیل نگاه‌ها واقع‌بینانه‌تر خواهد شد و تصمیمات بهتری اخذ می‌شود.

مؤسسه استاد پژوهش که دارای سابقه‌ای چندین‌ساله در انجام پروژه‌های مختلف می‌باشد، انجام تجزیه‌وتحلیل کمی (QA) را به کمک متخصصان در این زمینه انجام می‌دهد پس می‌توانید با خیالی راحت هر نوع پروژه خود را به آن بسپارید.

تعریفی از تحلیل کمی

داده‌های کمی مربوط به اعداد و ارقام می‌باشند و انجام تحلیل کمی برای این امر صورت می‌گیرد که برای یک موضوع ارزش آن را بر مبنای عدد و نمره دهی تعیین نمایند. در واقع این تحلیل کمی یک روش اندازه‌گیری و ارزیابی برای اتفاق و مورد خاصی است که اطلاعاتی را در خصوص زمان حال، گذشته و یا آینده آن مورد بررسی قرار می‌دهد.

پس به‌طورکلی انجام تحلیل کمی در مواردی که اعداد در آن دخیل باشند، بسیار مفید است. استفاده از این تحلیل در دنیای سرمایه‌گذاری به‌شدت بالاست و بیشتر افرادی که به سود و درآمد در بازارهای سرمایه‌گذاری چون اوراق بهادار می‌رسند، از تحلیل کمی استفاده می‌کنند.

ارزیابی ریسک توسط مؤسسه استاد پژوهش

اگر صاحب یک سیستم هستید، باید همیشه به دنبال بهبود کیفیت و کارایی و همچنین وفق دادن خود با شرایط جدید جامعه نیز باشید. ریسک‌کردن در کارها و پذیرش ضررها و سودهای احتمالی در فرایند تولید محصول جدید نیاز به انجام تجزیه‌وتحلیل ریسک دارد که مؤسسه استاد پژوهش از تکنیک‌های خاص مربوط به این زمینه استفاده می‌کند و داده‌هایی دقیق را بر اساس امتیازدهی به شما خواهد داد.

ارزیابی ریسک به روش FMEA یا تجزیه‌وتحلیل حالات شکست و اثرات آن یک تکنیک است که در موارد مختلفی به کار برده می‌شود. برخی از مواردی که می‌توان به کمک این تکنیک ارزیابی را انجام داد عبارت‌اند از:

 • به‌کارگیری و بررسی یک محصول جدید
 • بررسی حالت‌های خرابی اجزای یک سیستم
 • ارزیابی نحوه کار یک محصول در شرایط کاری جدید
 • مشخص‌کردن اقدامات لازم برای جلوگیری از رخ‌دادن شکست‌ها
 • مشخص‌کردن راه‌حل‌های مطمئن در زمان طراحی یک محصول
 • کاهش خطاها
 • و …

اگر به دنبال اجرایی کردن این تکنیک هستید، مؤسسه استاد پژوهش با یک قیمت مناسب نسبت به انجام پروژه‌های مختلف اقدام می‌کند.

انجام تحلیل کمی توسط مؤسسه استاد پژوهش

اگر به دنبال آن هستید که هزینه‌ها در اثر تحلیل کمی داده‌ها کاهش یابد، حتماً به مؤسسه استاد پژوهش نیاز پیدا خواهید کرد زیرا این مؤسسه انواع تحلیل‌های کمی را انجام می‌دهد که برخی از آن ها عبارت‌اند از:

 • انجام ارزیابی ریسک
 • ارزیابی ریسک به روش FMEA
 • انجام شناسایی ریسک
 • انجام تحلیل محتوای کمی

کیفیت و زمان تحویل تحلیل‌های کمی در استاد پژوهش

این مؤسسه با کمک اساتید مجرب در تحلیل داده‌های کمی فعالیت دارد و فرم‌های دقیقی را برای ارزیابی ریسک آماده می‌کند که همه اطلاعات موردنیاز را در برمی‌گیرد و این امر به کمک نرم‌افزار FMEA  صورت می‌گیرد. کیفیت در انجام کار اولویت در تیم ماهر و کاربلد استاد پژوهش می‌باشد.

اگر انجام تحلیل کمی را به این تیم سپرده‌اید، زمان تحویل آن به شما در اولین فرصت و مطابق با نیاز شما خواهد بود.

قیمت انجام تحلیل کمی

اگر پایان‌نامه و یا هر پروژه دیگری نیاز به انجام تحلیل کمی دارد، مؤسسه استاد پژوهش به‌تناسب سخت و دشوار بودن پروژه قیمت مناسب را اعلام می‌کند که اگر مطابق با خواسته و نظر شما باشد، پروژه انجام خواهد شد.

همکاران ما در ساعت‌های مختلف پاسخگوی سؤالات شما در خصوص انجام تحلیل کمی خواهند بود پس از راه‌های ارتباطی با آن ها تماس برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید