انجام پروژه spss(با نازلترین قیمت و بهترین کیفیت)

احتمالا به دنبال موسسه ای برای انجام SPSS و تحلیل آماری فصل چهارم خود هستید، استاد پژوهش بهترین گزینه برای شماست. با پیشرفت تکنولوژی نرم‌افزارهای زیادی روی کار آمده‌اند که انجام کار را سرعت می‌بخشند و دقت را به بالاترین حد خود می‌رسانند. یکی از نرم‌افزارهایی که امروزه کاربرد فراوان دارد، نرم‌افزار spss  می‌باشد. اگرچه نرم‌افزار سرعت کار را بالا می‌برد، اما یادگیری آن ها زمان بر است و در مواقعی که فرصت یادگیری نرم‌افزار spss  را ندارید، مؤسسه استاد پژوهش دراسرع‌وقت و با مناسب‌ترین هزینه داده‌ها را از این طریق تحلیل می‌کند.

با ما همراه باشید تا ضمن معرفی نرم‌افزار spss برخی از خدماتی که تیم ما ارائه می‌دهد، را معرفی کنیم.

 نرم‌افزار spss چیست؟ 

این نرم‌افزار پرکاربرد متعلق به شرکت IBM   می‌باشد. نام نرم‌افزار spss مخفف شده statistical package for the Social sciences  می‌باشد که برای بررسی و تحلیل داده‌های موجود در پرسش‌نامه‌ها مورداستفاده قرار می‌گیرد. انجام spss  در نهایت منجر به ارائه جدول و نمودار برای پروژه می‌شود که در مؤسسه استاد پژوهش تعرفه انجام spss  بر اساس نوع پروژه و با مناسب‌ترین قیمت صورت می‌گیرد.

اگر دانشجو هستید و در پایان‌نامه خود نیاز به تحلیل و بررسی آمار پرسش‌نامه‌ها دارید، انجامspss  پایان‌نامه خود را با خیال راحت به ما بسپارید.

کاربردهای نرم‌افزار spss

این نرم‌افزار تحلیل داده کاربردهای فراوانی دارد که دانشجویان، افراد فعال در بازار دادوستد، اداره‌های دولتی، بازاریابان و … به آن احتیاج خواهند داشت. اما در میان آن ها دانشجویان معمولاً در انجام فصل چهارم پایان‌نامه با spss  نیاز خواهند داشت تا از افراد خبره در این زمینه کمک بگیرند.

در ادامه برخی از موارد به‌کارگیری اس پی اس اس در انجام پروژه‌های دانشجویی و دیگر پروژه‌ها اشاره کرده‌ایم:

  • بررسی و یک گزارش از جدول‌ها
  • تحلیل داده‌های کمی و کیفی
  • توانایی رسم نمودارهای مختلف
  • انجام عملیات محاسباتی میانگین
  • تحلیل داده‌های مربوط به رگرسیون، واریانس، میانه
  • انواع توابع ریاضی

این موارد تنها بخشی از کاربردهای انجام تحلیل آماری باspss  می‌باشد که با مراجعه به سایت مؤسسه استاد پژوهش می‌توانید هر نوع پروژه‌ای که نیاز به استفاده از این نرم‌افزار دارد را ثبت و دراسرع‌وقت تحویل بگیرید.

پروژه‌های قابل انجام توسط مؤسسه استاد پژوهش

مؤسسه ما دارای یک تیم مجرب از کارشناسان خبره در زمینه انجام کارهای spss می‌باشد که هر نوع پروژه‌ای را انجام می‌دهد. انجام انواع پروژه‌های درسی، انجام فصل ۴ پایان‌نامه با Spss انجام هر نوع پروژه آماری و تحلیلی در هر رشتة دانشگاهی و … توسط مؤسسه استاد پژوهش قابل انجام است.

قیمت انجام SPSS

مشخص‌کردن دقیق قیمت انجام spss عملی نیست زیرا تیم ما پس از دریافت اطلاعات پروژه شما و با بررسی‌های دقیق قیمت را برای شما ارسال می‌کند و در صورت قبول کردن شما نسبت به انجام کار Spss اقدام می‌کنند.

تمامی قیمت‌های تعیین شده کاملاً مناسب است و باتوجه‌به میزان آمار و داده‌ها قیمت‌گذاری انجام می‌شود. قطعاً هزینه انجام spss پایان‌نامه با یک پروژه کلاسی ساده متفاوت است و همین امر سبب حفظ حقوق مراجعه‌کنندگان می‌شود. پس اگر قصد دارید که پروژه خود را به شرکت ما بسپارید، در ابتدا از طریق راه‌های ارتباطی داده‌ها و آمارهای خود را برای ما ارسال کنید تا برآورد قیمت به طور کامل صورت بگیرد.

ثبت سفارش پروژه‌ spss

برای آنکه پروژه شما به بهترین حالت ممکن انجام شود، مؤسسه استاد پژوهش یک تیم تخصصی و حرفه‌ای را تشکیل داده است تا هر نوع پروژه با انجام نرم‌افزار Spss به بهترین شکل و در بالاترین کیفیت انجام شود.

اگر به دنبال انجام پروژه Spss در تهران و یا در هرکدام از شهرهای ایران هستید، با ما تماس حاصل فرمایید تا با قیمتی مناسب و در کمترین زمان پروژه خود را تحویل بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید