ترجمه متون تمام رشته ها به صورت کاملا حرفه ای(100%تضمینی)

ترجمه متون

استفاده از مقاله‌ها و کتاب‌های خارجی با زبان‌های متفاوت در زمان دانشجویی بسیار پرکاربرد است و زمانی شما معنا و مفهوم جملات کتاب را متوجه خواهید شد که به صورت صحیح و حرفه‌ای ترجمه شده باشند پس ترجمه متون از اهمیت و حساسیت بالایی برخوردار است. وجود اصطلاحات ناآشنا و کاملاً تخصصی سبب می‌شود که هر مترجمی نتواند محتوای مقاله را به‌خوبی منتقل کند.

مؤسسه استاد پژوهش با یک کادر حرفه‌ای و مجرب در زمینه ترجمه تخصصی انواع مقالات و کتاب‌ها فعالیت دارد که به‌عنوان بهترین سایت ترجمه از آن یاد می‌شود.

انجام ترجمه تخصصی توسط مؤسسه استاد پژوهش

ترجمه‌های تخصصی بسیار سخت و وقت‌گیر هستند و هرکسی از عهده آن برنمی‌آید. این ترجمه‌ها معمولاً مربوط به رشته‌های خاص است که زمانی موضوع و محتوای اصلی کتاب، مقاله و … منتقل می‌گردد که مترجم به خود موضوع و مفاهیم آن کاملاً آگاه باشد زیرا در این متون اصطلاحات خاص هر حوزه و رشته در آن به کار برده می‌شود که بازگردانی آن به زبان فارسی، انگلیسی و … سخت و دشوار است.

پس برای انجام ترجمه تخصصی برای همه رشته‌ها می‌توانید به یک مؤسسه ترجمه به نام استاد پژوهش مراجعه نمایید. این مؤسسه ترجمه متون تخصصی رشته‌های مختلف را دراسرع‌وقت و ضمانت شده در اختیار شما قرار خواهد داد.

خدمات قابل انجام در ترجمه متون

شما زمانی که یک مؤسسه را برای ترجمه متون تخصصی و غیرتخصصی انتخاب می‌کنید، باید به دامنه فعالیت آن توجه نمایید و هر چه این دامنه در ترجمه حرفه‌ای گسترده‌تر باشد کیفیت کار شما بالاتر خواهد رفت. مؤسسه استاد پژوهش در تمامی زمینه‌های مربوط به ترجمه فعالیت دارد که در ادامه به برخی از آن ها اشاره کرده‌ایم:

  1. ترجمه مقاله

مقاله یکی از منابع علمی است در زمینه‌های مختلف به کار گرفته می‌شود و از طرفی چون بیشتر مقاله‌های علمی معتبر به زبان انگلیسی منتشر می‌شوند، حتماً به ترجمه مقاله نیاز پیدا خواهید کرد. مؤسسه ما با همکاری مترجمین مجرب و حرفه‌ای که در همه زمینه‌های ترجمه مقاله مهارت دارند، نسبت به ترجمه متون دانشگاهی اقدام می‌کند.

انجام ترجمه مقاله از اهمیت بالایی برخوردار است به‌ویژه اگر این مقاله‌ها علمی و دربردارنده یک موضوع خاص باشند، سپردن آن به برخی افراد غیرحرفه‌ای متن آن به‌خوبی منتقل و ترجمه نخواهد شد.

  1. ترجمه کتاب

با بالارفتن مقاطع تحصیلی معمولاً اساتید برای دانشجویان کتاب‌های زبان اصلی را به‌عنوان منبع انتخاب می‌کنند که اگر ترجمه متون انگلیسی به‌خوبی انجام شود، مطالعه آن ها راحت‌تر خواهد بود.

ترجمه کتاب به دلیل حجم بالایی که دارد و همچنین وجود اصطلاحات بسیار تخصصی باید حتماً توسط یک مترجم حرفه‌ای انجام شود. در همین راستا در تیم تخصصی استاد پژوهش ترجمه کتاب به فارغ‌التحصیلان رشته‌های مرتبط که کاملاً به موضوع علمی تسلط دارند، سپرده می‌شود.

  1. ترجمه متون

در کنار مقاله و کتاب برخی موارد متن‌هایی کوتاه یا بلند و یا در حد چند صفحه به دانشجو و یا هر شخص دیگری سپرده می‌شوند که ممکن است، فرصت و زمان کافی را برای ترجمه آن نداشته باشد. انجام ترجمه متن در رشته‌های مختلف توسط مترجمین به‌راحتی انجام می‌گیرد.

برخی از متونی که توسط مؤسسه استاد پژوهش انجام می‌شوند عبارت‌اند از:

  • ترجمه متون حقوقی
  • ترجمه متون عربی
  • ترجمه متون پزشکی
  • ترجمه متون مهندسی
  • و …

همچنین ترجمه پایان‌نامه و ترجمه مقالات isi نیز با حفظ امانت‌داری و تضمین شده توسط مترجمین ما انجام می‌گیرد.

اگر شما خواهان هر نوع ترجمه فارسی‌به‌انگلیسی یا ترجمه انگلیسی‌به‌فارسی هستید، به‌راحتی می‌توانید این ترجمه‌ها را به مؤسسه استاد پژوهش بسپارید تا باکیفیت بالا در اختیار شما قرار بگیرد. تیم ما ترجمه فوری را نیز انجام می‌دهد که قیمت آن کاملاً به‌صرفه است. در صورت داشتن هرگونه سؤال در خصوص ترجمه مقاله با ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید